Archiv článků - MAGAZÍN

Post
Celebrity 12.6.2015

Josef Vágner s Kamilou Nývltovou mají hodně společného… Co spolu mají?

Mladí a velmi talentovaní zpěváci a muzikáloví herci JOSEF VÁGNER a KAMILA NÝVLTOVÁ toho mají hodně společného! Možná by se někteří mohli ptát otázkou: „Co ti dva spolu vlastně mají…?“ Jde ale výhradně o pracovní záležitosti!


Post
Krása a zdraví 11.6.2015

Repelenty – ochrání proti komárům?

S přicházejícím létem řada lidí řeší, jak se bránit útokům komárů a jiného obtížného hmyzu. Jednou z možností je použít repelent. Ochrání nás?


Post
Krása a zdraví 10.6.2015

Děti se málo hýbou a tloustnou, shodují se osobnosti českého sportu

České děti jsou líné, nechce se jim sportovat a spoustu z nich trpí nadváhou. Své o tom ví i kanoista Martin Doktor, kajakář Vavřinec Hradilek a krasobruslař Tomáš Verner, kteří jsou ambasadoři projektu Sazka olympijský víceboj (SOV) podporující sport na českých školách.


Post
Krása a zdraví 10.6.2015

Trápí Vás borelióza? Nahraďte antibiotika topolem, břízou a jalovcem

Lymská borelióza se v České republice řadí mezi nejčastější infekční onemocnění přenášené klíšťaty. Dle Státního zdravotního ústavu lékaři v loňském roce zaznamenali téměř 3800 případů nákazy tímto onemocněním.


Post
Dům, byt, zahrada 9.6.2015

Chcete terasu? Postavit ji můžete z kamene, betonu i dřevoplastu

Jakmile se ale objeví hezké počasí, není nic příjemnějšího než si vybudovat útulné sezení venku na terase a prodloužit tak obývák, který dosud nabízel místo k relaxaci jen v zimních měsících.


Post
Gastronomie 8.6.2015

Grilovaná ryba? Ta chutná je nasolená těsně před tepelnou úpravou a nikdy se nepokládá přímo na gril

Léto a teplé slunečné víkendy si podle průzkumů bez grilování nedovedou představit tři ze čtyř Čechů. Na jejich talíře si pak v posledních letech stále více nacházejí cestu i mořské ryby.


Post
Dům, byt, zahrada 4.6.2015

Jak bezpečně grilovat?

Sezóna grilování pomalu začíná a je tedy nejvyšší čas připomenout si několik základních zásad a doporučení, které bychom měli při grilování držet.


Post
Krása a zdraví 3.6.2015

Jste obézní? Zapomeňte na běh a jděte si zaplavat do teplé vody

Blíží se tradiční plavková sezona, teplota vzduchu stále stoupá a vrstvy oděvů se tenčí. Mnoho lidí tyto faktory donutí vrhnout se na hubnutí – upravením jídelníčku, cvičením nebo nejlépe kombinací obojího.


Post
Celebrity 2.6.2015

Michal Hrůza hlásí netradiční návrat na festivaly: bude učit v recyklované kytarové škole

Michal Hrůza se rozhodl pro netradiční návrat na festivaly. Stane se učitelem ve vlastní recyklované kytarové škole na letních festivalech, zapojených do projektu Čistý festival.


Post
Sex a vztahy 1.6.2015

Moderní otcové jsou hraví a dospívají až s příchodem dětí

Česká rodina se mění a spolu s ní obzvlášť role a vliv otce. V posledních letech vzrůstá zájem mužů podílet se aktivně na výchově dětí.


Post
Krása a zdraví 29.5.2015

Bolí vás po sportu celý člověk? Zkuste jógu a doplňte Béčko

Ať už trénujeme pravidelně, nebo si zasportujeme jen občas, nesmíme zapomínat na správnou regeneraci a dostatečný odpočinek.


Post
Krása a zdraví 28.5.2015

Světový den bez tabáku – kouření škodí zubům

Světový den bez tabáku připadá na 31. květen a snaží se motivovat kuřáky všech zemí k zanechání kouření. V České republice je přibližně 2,5 milionu kuřáků a v důsledku kouření každý rok zemře v Česku 18 000 osob.


Post
Krása a zdraví 27.5.2015

Rakovinou prsu trpí v Česku zhruba 7 tisíců žen, jejich počet i kvůli nedostatečné prevenci narůstá

Podle posledních dostupných statistik Národního onkologického registru ČR bylo evidováno 83 581 případů nově nahlášených zhoubných novotvarů. Zhruba třetina pacientů pak nemoci podlehla.


Post
Krása a zdraví 26.5.2015

Většina Čechů sportuje minimálně jednou týdně

Trávení volného času sportem je mezi Čechy stále více IN. Podle průzkumu značky Rajec sportuje ve svém volném čase minimálně jednou týdně 52 % lidí. Nejvíce z nich se aktivně věnuje běhu, cyklistice, různým druhům cvičení a pěší turistice.


Post
Krása a zdraví 25.5.2015

Světový den boje proti roztroušené skleróze startuje za 2 dny

Na úskalí nemoci, léčbu a možnosti podpory pacientů upozorňuje Světový den boje proti roztroušené skleróze (RS), který letos připadá na 27. května. V jeho rámci se v České republice koná řada podpůrných akcí.


Post
Zajímavosti 22.5.2015

Dysgrafie – skutečný problém nebo jen móda?

Blíží se konec školního roku, všichni prvňáčci už krásně píší, ale jen písmo vašeho potomka připomíná spíše klikyháky?


Post
Sex a vztahy 21.5.2015

Maminkou ve 20, 30 nebo 40 letech? Pocítíte zásadní rozdíly

České matky stárnou, tvrdí Český statistický úřad. Zatímco v roce 1990 byl průměrný věk maminek při narození prvního dítěte kolem 25 let, o více než dvě dekády později se toto číslo zvýšilo na 29,8 let.


Post
Krása a zdraví 20.5.2015

Chraňte oči před sluncem, naučte své děti nosit brýle

Ačkoli za okny ještě stále převládá spíše aprílové počasí, léto pomalu klepe na dveře a intenzita slunečního záření se zvyšuje společně s prodlužujícími se dny.


Post
Celebrity 20.5.2015

Bílá osedlala Harley

Zlatá slavice Lucie Bílá si rozhodla užít poslední koncert s kapelou Arakain naplno! Osedlala motocykl Harley-Davidson Street Glide a společně se zpěvákem kapely Honzou Toužimským na něm vyrazila vstříc poslední zastávce turné v Jindřichově Hradci.


Post
Krása a zdraví 18.5.2015

Syndrom švédské sekretářky trápí až milion Čechů. Příčinou je sedavé zaměstnání

Nedostatek vápníku, ale také sedavý způsob života a kancelářská práce. To vše vede k jednomu z nejrozšířenějších civilizačních onemocnění naší doby – osteoporóze.


Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA