Archiv článků - CESTOVÁNÍ

Post
Náš tip 9.12.2014

10 tipů pro bezpečnou zimní dovolenou

Jistota na prvním místě! Od pečlivé přípravy až k chování na sjezdovce. To jsou věci, díky kterým si užijete dovolenou bez starostí. SnowTrex má pro vás deset tipů, které je dobré zohlednit, aby vaše dovolená proběhla hladce a bez překvapení.


Post
Náš tip 20.10.2014

Ve Všeni u Turnova budou létat draci

Dětský klub Agráček ve spolupráci s webovým portálem Tátové.info pořádají ve svátek 28.10. zajímavou akci. Toho dne od 14:00 se u sídla Agráčku ve Všeni u Turnova bude konat Pouštění draků.


Post
Náš tip 5.10.2014

Slalom s chlebem vyzkoušelo na 150 závodníků

Šest stovek lidí dorazilo tuto sobotu soutěžit i fandit na Koulení chleba 2014. Slalom s tříkilovým pecnem si vyzkoušel i olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle.


Post
Náš tip 1.10.2014

Pojďte koulet chleba do Turnova s Romanem Šebrlem

Přijďte se v sobotu 4. října pobavit do Ski areálu Struhy u Turnova. V 9 hodin tu vypukne již druhý ročník ojedinělé show - Koulení chleba 2014. Akci pořádá Pekárna Mikula a Klub lyžařů Turnov.


Post
Náš tip 22.9.2014

Den českého piva nabídne mimořádná piva, speciální menu, mimořádné prohlídky pivovarů i školu čepování

Na sobotu 27. září chystají české restaurace a hospody napříč celou republikou pro milovníky piva zajímavé chuťové zážitky.


Post
Náš tip 10.9.2014

Vyberte nejlepší marmeládu Českého ráje

Přijďte v sobotu 13. září od 9.30 do Hotelové školy Turnov. Pekárna a cukrárna Mikula spolu s Hotelovou školou Turnov zde pořádají soutěž O nejlepší marmeládu Českého ráje. O titul bojuje např. cibulová, kávová nebo mrkvová marmeláda.


Post
Hrady a zámky 1.9.2014

Hradozámecká noc se líbila, hrady a zámky zvýšily komfort pro návštěvníky

V noci ze soboty na neděli proběhl pátý ročník celostátní akce Hradozámecká noc, do níž se připojilo i sedm objektů ve správě Národního památkového ústavu, územní památkové správy na Sychrově.


Post
Náš tip 28.8.2014

Přijďte si užít loučení s prázdninami

Poslední víkend tohoto měsíce, konkrétně sobota 30. srpna, bude opět patřit slánskému Loučení s prázdninami. Akci pořádá Sbor dobrovolných hasičů Slaná s pomocí Divadelního souboru Tyl.


Post
Letní aktivity 7.8.2014

Češi objevují tuzemsko, pro dovolenou s dětmi ho preferují 2/3 rodičů

Letní měsíce jsou již neodmyslitelně spojovány s rodinnými dovolenými. Rodiče se těší na odpočinek a relaxaci, děti zase prahnou po nových zážitcích.


Post
Náš tip 5.8.2014

Netopýří noc již po osmnácté - prožijte léto s netopýry

Konec léta bude na 43 místech České republiky opět probíhat ve znamení Mezinárodní noci pro netopýry.


Post
Letní aktivity 25.7.2014

Reprezentantka v alpském lyžování Šárka Strachová s přilbou na hlavě bude na kole hlídkovat v Harrachově

Šárka Strachová, úspěšná reprezentantka v alpském lyžování, se stala jedním patronů projektu „Na kole jen s přilbou“ a již tuto neděli 27. července od 14 hodin se zúčastní jedné další z mnoha preventivních „cyklohlídek“.


Post
Náš tip 19.7.2014

Jak na 5 nejčastějších problémů, které zkazí dovolenou

Červenec a srpen jsou podle nepsaného pravidla měsíci, jež nám mají sloužit k užívání slunečních paprsků, k letním radovánkám a cestování.


Post
Letní aktivity 17.7.2014

Soutěž - Najdi a vyfoť co nejvíce turistických rozcestníků napříč Libereckým krajem

Liberecký kraj pořádá fotografickou soutěž na téma „NAJDI a VYFOŤ CO NEJVÍCE ROZCESTNÍKŮ NAPŘÍČ LIBERECKÝM KRAJEM“. Soutěž trvá do 30. 9. 2014 a hlavní výhrou je turistická navigace Garmin, turistický batoh Deuter a turistické hůlky Fizan.


Post
Náš tip 15.7.2014

Na Dlaskově statku pokřtí průvodce lidovými stavbami Libereckého kraje

V loňském roce proběhl úspěšně Rok lidové architektury konaný na počest 200. výročí narození Jakuba Bursy, slavného zednického mistra staveb tzv. jihočeského baroka. Díky kladnému ohlasu návštěvníků se organizátoři rozhodli pořádat pravidelně každý rok Dny lidové architektury.


Post
Letní aktivity 12.7.2014

Letní dovolená v pohybu? Zkuste jachtařit na moři

Stále více lidí preferuje dovolenou v pohybu nebo minimálně její aktivní prožití. Klasické dovolené na pláži, opalování se a putování mezi hotelem a nejbližší pláží se už stávají minulostí.


Post
Přírodní krásy 9.7.2014

Po Hřebenovce napříč Libereckým krajem

Nejdelší vyznačenou hřebenovou trasou v Čechách je již více než sto let tzv. Blauer Kammweg neboli Modrá hřebenovka.


Post
Hrady a zámky 1.7.2014

Prázdniny začaly – hrady a zámky nabízejí pestrý program pro všechny věkové kategorie

Tradiční prohlídky objektů jsou v létě doplněny řadou kulturních akcí, které jsou zaměřeny na návštěvníky všech věkových kategorií, ale i zájmů.


Post
Letní aktivity 26.6.2014

Pohádkový les pro děti v Roprachticích se otevře 5. července

Liberecký kraj opět podpořil konání 41. ročníku oblíbené dětské akce Pohádkový les v Roprachticích u Vysokého na Jizerou, který se koná 5. července.


Post
Letní aktivity 16.6.2014

Kempovací sezóna začala. Tipy, co zkontrolovat, aby bylo stanování radost a ne horor

Díky stabilnějšímu počasí a slunným dnům zahajují právě nyní kempy novou sezónu. Zatímco provozovatelé tábořišť dolaďují poslední detaily, většina lidí se teprve poohlíží po lokalitě, která se letos stane cílem jejich dovolené.


Post
Náš tip 27.5.2014

V Lomnici nad Popelkou se opět uskuteční Krajský den koně

Již 10. ročník Krajského dne koně Libereckého kraje aneb Já mám koně se koná 31. května od 9. 30 hodin v Tyršově parku a dětském hřišti v centru Lomnice nad Popelkou.


<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >>

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA