Archiv článků - CESTOVÁNÍ

Post
Zimní aktivity 2.4.2013

Víme, kde všude si ještě užijete na sněhu

Zima je letos mimořádně dlouhá a tak je stále možnost vyrazit na hory za lyžováním. Podívejte se v našem přehledu, kde si ještě můžete užít sněžné radovánky.


Post
Hrady a zámky 29.3.2013

Řada hradů zůstává zavřená, překazilo to počasí

Nepříznivé počasí nedovolilo kastelánům na Bezdězu, Troskách nebo na Landštejně otevřít hradní brány během velikonočních prázdnin široké veřejnosti. Zpřístupnění hradů bude záviset na vývoji počasí.


Post
Hrady a zámky 27.3.2013

Kvůli nepříznivému počasí v pátek zahájí sezónu jen některé hrady

V pátek 29. března zahájí hrady a zámky ve správě Národního památkového ústavu, územní správy na Sychrově, návštěvnickou sezónu pro rok 2013. Z důvodu nepříznivého počasí a s primárním ohledem na bezpečnost návštěvníků zůstane zatím uzavřen hrad Bezděz a Trosky, zpřístupněn bude hrad Litice a Kunětická hora.


Post
Náš tip 27.3.2013

Pomlázka teče okolo pece – Velikonoce na Dlaskově statku

V sobotu 30. března na Dlaskově statku oslaví Velikonoce. Akce navazuje v cyklu výročních svátků na předchozí Masopust. Již tradiční součástí tohoto pořadu je vystoupení folklórních souborů, program pro děti, dílna velikonočních dekorací.


Post
Náš tip 15.3.2013

Dovolená se psem v cizině, to jsou nervy a drahota

Rozhodnete se, že vezmete svého psího mazlíčka na dovolenou do zahraničí? Tak si připravte pevné nervy a dostatek peněz.


Post
Náš tip 11.3.2013

RUDOLF REISEN: Vaše nejlevnější dovolená v Thajsku

Ceny exotických dovolených se ještě před pár lety velmi často rovnaly ceně ojetého automobilu a kupříkladu dovolená v Thajsku patřila čistě do říše snů. Díky tomu, že na náš trh začaly pronikat německé cestovní kanceláře, není dnes takováto dovolená vůbec nereálná.


Post
Zimní aktivity 27.1.2013

Na hory jedině s lyžemi a padákem

Nebaví vás fronty na sjezdovkách, chcete zažít trochu víc adrenalinu než při jízdě dolů z kopce? Máte rádi lyže a padáky? Tak tenhle sport není pro vás. Tedy pro většinu z vás.


Post
Náš tip 24.1.2013

Turistické informační centrum v Semilech nabízí nové turistické vizitky

Od ledna letošního roku nabízí Turistické informační centrum v Semilech nové turistické vizitky. Tyto nálepky mapují zajímavá místa v regionu.


<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA