Archiv článků - SPORT

Post
Hokej 11.2.2014

Čeští hokejisté jdou do prvního zápasu olympiády jako outsideři

Nejdůležitější soutěž olympiády začíná. Ve středu se v Soči rozběhne hokejový turnaj a čeští hokejisté budou u toho, v prvním zápase se střetnou se Švédy.


Post
Sport 7.2.2014

Čeští biatlonoví hrdinové se v novém kalendáři převtělili do role válečníků

Mise pro olympijskou sezonu je jasná: na střelnici pod pěti kruhy trefit medaili. Čeští biatlonisté se před ničím jen tak nezastaví, jsou připraveni bojovat a Alpine Pro společně s nimi. Tak zní motto, se kterým vyrazil český biatlonový tým do Soči.


Post
Sport 29.1.2014

Liberecký kraj finančně podpoří MS v letech na lyžích v Harrachově

Dvaatřiceti hlasy schválilo Zastupitelstvo Libereckého kraje na svém dnešním jednání poskytnutí neinvestiční dotace ve výši 4 milióny Kč Svazu lyžařů České republiky na pořádání Mistrovství světa v letech na lyžích 2014, které se koná od 13. do 16. března 2014 v Harrachově.


Post
Sport 28.1.2014

Již šest zimních olympiád dětí a mládeže nepoznali sportovci z Libereckého kraje přemožitele

V Kraji Vysočina se 19. do 24. ledna uskutečnily Hry VI. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky 2014.


Post
Sport 22.1.2014

Mladí olympionici Libereckého kraje nadále drtí na zimních hrách soupeře

V těchto dnech se na Vysočině odehrávají souboje mladých sportovců všech krajů celé republiky. Po prvních dvou dnech Her VI. zimní olympiády dětí a mládeže České republiky 2014 je Liberecký kraj v bodování krajů na prvním místě s celkovým počtem 213 bodů a se ziskem 32 medailí.


Post
Sport 17.1.2014

Vlajkonoška české výpravy šárka strachová balí na olympiádu

Do zahájení XXII. zimních olympijských her zbývají pouhé tři týdny, přípravy vrcholí. Kufry do ruského Soči balí i česká medailová naděje a vlajkonoška národního týmu Šárka Strachová.


Post
Sport 15.1.2014

Na dětskou zimní olympiádu na Vysočině se sjedou mladí sportovci z celé republiky

Projekt Českého olympijského výboru Olympiáda dětí a mládeže se dočká dalšího pokračování, tentokráte své zimní varianty.


Post
Sport 27.12.2013

Češi jsou milovníky zimních sportů. Nejoblíbenější je lyžování, zájem roste i o snowboarding

Obliba zimních sportovních radovánek u Čechů stále roste. Mezi nejoblíbenější rekreační sporty patří sjezdové lyžování a snowboarding.


Post
Fotbal 4.12.2013

Fotbalovou ligu vyhraje Sparta, dolů míří Bohemians a Ostrava

Česká fotbalová liga je v polovině, její jarní část bude dostihem dvou koní bojujících o čelo. Zbytek pelotonu pak čeká bitva o vyhnutí se černému Petru sestupu.


Post
Sport 29.11.2013

Sportovcem roku se stane Hejnová, souboj o zbylé „medaile“ bude těsný

Vítěz je jasný, bojuje se jen o další medaile. Tak vidí bookmakeři sázkové kanceláře Unibet výsledky tradiční české ankety Sportovec roku pro rok 2013, jejíž výsledky budou vyhlášeny v polovině prosince.


Post
Sport 28.11.2013

V turnovské Střelnici ocení nejlepší orientační běžce ČR

Oddíl orientačního běhu TJ Turnov pořádá v sobotu 30. listopadu 2013 v Turnově významnou společensko-sportovně-kulturní akci s názvem O - Gala.


Post
Motorsport 11.11.2013

Vojtíšek, Moskal, Koloc, Vršecký, aneb úspěchy českých truckerů trochu jinak

Od roku 1985 se jezdí Evropský pohár kamionů a v roce 2006 se začala psát historie šampionátu těžkých strojů a jejich nezkrotných pilotů. V článku se podíváme na české jezdce, kteří se poprvé podívali do poháru v roce 1987, a to hned s dvojicí Liazů.


Post
Fotbal 10.10.2013

Porazí Češi alespoň Maltu? Podle bookmakerů Unibetu snad ano

Už jen s minimálními nadějemi na postup alespoň do baráže o účast na mistrovství světa ve fotbale příští rok v Brazílii půjdou čeští fotbalisté v pátek do předposledního zápasu kvalifikace proti Maltě.


Post
Fotbal 13.9.2013

Coca-Cola Školský pohár 2014 láká na exkluzivní ceny nejen pro vítěze

Dvanáctý ročník fotbalového turnaje Coca-Cola Školský pohár se blíží ke startovní čáře a školy mají posledních pár dní na to, aby do soutěže přihlásily své týmy.


Post
Hokej 11.9.2013

Favoritem Extraligy je triumvirát Plzeň, Třinec a Zlín

Abnormálně vyrovnaný by měl být ve čtvrtek začínající nový ročník Extraligy ledního hokeje, když o pozici největšího favorita se dělí hned tři týmy.


Post
Sport 9.9.2013

Tělesně handicapovaní sportovci budou opět v jedné organizaci

Dlouho očekávané sjednocení dvou českých svazů sportovců s tělesným handicapem se do konce letošního roku stane skutkem.


Post
Volejbal 15.8.2013

Ve Slané se uskutečnil Memoriál Jíři Kousala

V sobotu 10. srpna 2013 se ve Slané za krásného a slunečného počasí uskutečnil čtvrtý ročník volejbalového Memoriálu Jíři Kousala, který také letos pořádali slánští ochotníci s podporou dobrovolných hasičů.


Post
Sport 13.8.2013

RunCzech spustil nový systém registrací na rok 2014

RunCzech připravil na příští běžeckou sezónu zbrusu nový registrační systém, který usnadní celý proces přihlašování. Běžci se mohou přihlašovat na závody jarní části RunCzech běžecké ligy včetně jubilejního 20. Volkswagen Maratonu Praha. Do 30. září se navíc mohou těšit na zvýhodněné startovné.


Post
Fotbal 18.7.2013

Gambrinus liga je zase tady. Co nám letos připraví?

Jednadvacátý ročník české fotbalové Gambrinus ligy je tady a opět nám nabídne spoustu zajímavých momentů. Na co se fanoušci mohou těšit?


Post
Sport 15.6.2013

Tenisový komentátor Vojtěch Bidrman: Tenis jsem sledoval i na vlastní svatbě!

Už za devět dní začíná nejslavnější tenisový turnaj - Wimbledon! Rozhodli jsme se proto vyzpovídat komentátora tenisu Vojtěch Bidrmana!


<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA