CESTOVÁNÍ / Náš tip

Popis:
15.6.2016

PROČ JET na LETNÍ TÁBOR PRO DOSPĚLÉ?

Pozitivní nálada, zážitky, odpočinek, smích, radost a přirozené seznamování během zážitkového programu? Dopřejte si čas pro sebe a odpočiňte si!

Nezáleží na tom, zda jste na táboře již byli, protože tento je trochu jiný. Tedy stejný je v tom dobrém, kterým je čas strávený v přírodě, velké zážitky, nová přátelství, radost ze života a pozitivní naladění, který si takto dopřejete již jako dospělí.

Možná budete patřit mezi ty odvážnější, co na akci vyrazí, možná se stanete terčem zvědavých otázek vašich kolegů, řeknete-li jim, že se chystáte na letní tábor, možná vám dokonce někteří budou i tiše závidět tu víkendovou pohodu, kterou si můžete dopřát.

Až se vrátíte s úsměvem na tváři, potvrdíte si, že je někdy důležité najít odvahu a udělat něco pro sebe- co chcete, co Vám dodá energii, co Vám dává pozitiva, která se jen těžce kupují, jako nová přátelství, odpočinek a zážitky.

Jak často si člověk může posedět u ohýnku pod širou oblohou, pokecat s novými lidmi, poznávat je, jací jsou v této uvolněné atmosféře. Jen si to představte, jednu chvíli jste v práci a pak večer již součástí společného životního příběhu několika lidí, kteří si řekli, že se chtějí bavit, zažít něco netradičního, vyskočit ze stereotypu všedních dnů, protože jak se říká: "pokud děláte stále stejné věci, nemůžete očekávat, že se něco změní"! Takové uvolnění. Všechen pracovní stres může opadnout, můžete proplout táborem pro nezadané, jako byste byli na víkendu s mnohaletými přáteli a zážitek střídá zážitek. Večerní program je nečekaný a pro mnoho lidí jeden z největších zážitků, stejně jako pro mě.

Proč tedy jet na tábor pro nezadané?

Důvod je prostý. Lidé si přijedou odpočinout od shonu všedních dnů, přirozeně se poznávají s novými přáteli, s kterými prožívají nová dobrodružství, účastní se nevšedního programu, na který není v uspěchané dospělácké době čas a navíc lze jen stěží někde jinde zažít, užívají si léto, jako kdyby si vzpomněli na to, že jsou to oni, kdo můžou žít naplno a bavit se jako bezstarostné děti… Nedivím se, že tábor pro dospělé je nejnavštěvovanější letní akce s nejzážitkovějším programem a vzniká zde nejvíce přátelství i partnerství.

Že by k pohodové atmosféře napomohlo i označení akce "tábor", který si většina lidí spojuje s dětskou aktivitou, hravostí a bezstarostností? Však se sami můžete ponořit alespoň virtuálně do táborové atmosféry zhlédnutím videa zde.

Jak to udělat, aby taková akce byla pohodová i pro Vás?

Nejdůležitější je si uvědomit, že jste na jednom místě s lidmi, co se chtějí bavit, užívat si život, a společně si dodat spoustu energie. A jak přesně popsat obsah dospěláckého tábora? Program v bodech by bylo zřejmě možné vypsat, ale atmosféru, působení a sílu okamžiku popíšete jen těžce a zdaleka se to nebude blížit tomu, co můžete skutečně prožít. Jsou věci, které musíte zažít. Možná i proto jsou tyto akce tak v oblibě.

Říká se, že zážitky Ti nikdo nevezme, a proto i mě takové akce naplňují.

Znáte ten pocit, když si říkáte, proč jste něco již neudělali dávno, že vás zbytečně brzdilo něco malicherného, výmluvy či nepodložené obavy z "neznáma"? Tak přesně to se vám může stát, než vyrazíte na zážitkovou akci pro nezadané. Až tam si totiž můžete uvědomit, že pozitiva jsou to, co nás vede úspěšně dál, že pro své sny je třeba něco vykonat, že život máme takový, jaký si ho uděláme…A je fajn, když víme, jak si ho udělat spokojenější!

Cítíte-li, že by vám mohl tento program pomoci jako mně, že se vyplatí pro sebe dělat krásné věci a užívat si život, protože jen tak můžete zářit štěstím, že vám může akce přinést tolik výhod, prožijte si to jako já, vyplatí se to!

A jaké jsou zkušenosti účastníků tábora pro dospělé?

"chci moc poděkovat VŠEM za možnost strávit s Vámi krásný víkend, po delší době se upřímně a od srdce zasmát a zařádit si jako za mladá"

"už dlouho jsem si neužil tak nabitý víkend plný her a soutěží jako byl tento. Za sebe mohu říct, že jsem se výborně odreagoval a pobavil. Sešla se navíc skvělá parta podobně naladěných lidí a o tom to hlavně je"

"chtěla bych moc poděkovat za perfektně strávený víkend. Předčilo to mé očekávání, bylo to prostě dokonale naplánované. Děkuju vám, že jsem poznala pohodové lidičky. Chodím ráda do práce, ale klidně bych na táboře zůstala ještě týden. Nejlepší zážitkový a nezapomenutelný víkend co jsem kdy zažila"

Pokud se chcete dozvědět více o všech akcích pro nezadané, neváhejte nás kontaktovat na www.akcepronezadane.cz nebo info@akcepronezadane.cz.

Autor / zdroj: PR

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Výstava přiblížuje historii počítačů i legendární hry

Muzeum a Pojizerská galerie Semily, p. o. připravilo ve spolupráci s Regionálním muzeem v Litomyšli výstavu historických počítačů, která zachycuje his

Post

I děti se dají pěstovat – kampaň na podporu náhradního rodičovství

Centrum pro rodinu Náruč zve v úterý 16. října od 12 do 16 hodin všechny na Náměstí Českého ráje na již druhý ročník kampaně na podporu pěstounské péč

Post

Týden náhradního rodičovství bude po roce opět informovat veřejnost o pěstounské péči

Od 15. do 19. října se v Libereckém kraji uskuteční Týden náhradního rodičovství, jehož cílem je přitáhnout pozornost k pěstounské péči, tentokrát s m

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA