EKONOMIKA / Osobní finance

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
8.1.2013

Hypoindex: Některé hypoteční úvěry v prosinci znovu zlevnily

Některé banky opět přistoupily v uplynulém měsíci na snížení úrokové sazby u hypotečních úvěrů. Nejoblíbenější pětiletá fixace tak začíná na 2,73 procenta a tříletá na 2,74 procenta, vyplývá z pravidelného šetření hypoindex, který tento server zveřejnil v úterý.

K největšímu snížení od listopadového srovnání přistoupila Raiffeisenbank.

Úrokové sazby u hypotečních úvěrů se za poslední měsíc rozhodla snížit i Equa bank, GE Money bank, Hypoteční banka, Raiffeisenbank a UniCredit Bank. "Nejnižší úrokovou sazbu u jednoleté fixace získají zájemci u mBank. Ta slibuje úrok pouze 2,86 procenta. Stejně tak má mBank i nejnižší tříletou fixaci, tedy 2,74 procenta," připomíná hypoindex. "Nejlevněji pětiletou fixaci pořídí lidé u LBBW, a to za 2,73 procenta," dodává.

Nejvíce své sazby změnila Raiffeisenbank. Například úrokovou sazbu u jednoleté fixace snížila z prosincových 4,49 na 4,09 procenta. Banka snížila i tříletou a pětiletou fixaci, obě na 2,99 procenta.

Autor / zdroj: Mediafax

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Post

Putovní výstava k Roku republiky míří do měst Libereckého kraje

Putovní výstavu spojenou s tematickým nástěnným kalendářem k oslavám kulatého jubilea připravil Liberecký kraj. Výstava k 100. výročí vzniku samostatn

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA