KULTURA / Výstavy

Popis:
29.10.2016

Galerie U Zlatého beránka zve na výstavu Stromy od Evy Matyldy Jiřičkové

TURNOV

Výstavu STROMY uspořádala autorka Eva Matylda Jiřičková z výběru fotografií a básní ze sbírky lyrických textů, které byly inspirovány fotkami stromů.

Na vernisáži 1. listopadu od 17:00 bude „pokřtěna“ právě vycházející kniha, která vznikla i díky podpoře Města Turnova. V malé knížce je 94 barevných fotografií řazených od předjaří do zimy a většina stromů pochází z Českého ráje. Obálku navrhl a celkově knihu připravil k tisku typograf Jiří Franc. Na vernisáži zazní verše a písně Evy Matyldy Jiřičkové.

Knížka STROMY bude při vernisáži prodávána za zvýhodněnou cenu podle počtu koupených knih a následně bude k zakoupení v turnovském infocentru. Kniha tištěná na křídovém papíře bude hezkým dárkem k Vánocům a určitě si v ní každý čtenář najde ten „svůj“ strom.

Výstava bude ke zhlédnutí do konce prosince 2016.

Autor / zdroj: Anna Chaloupecká

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA