KULTURA / Výstavy

Popis:
29.10.2016

Galerie U Zlatého beránka zve na výstavu Stromy od Evy Matyldy Jiřičkové

TURNOV

Výstavu STROMY uspořádala autorka Eva Matylda Jiřičková z výběru fotografií a básní ze sbírky lyrických textů, které byly inspirovány fotkami stromů.

Na vernisáži 1. listopadu od 17:00 bude „pokřtěna“ právě vycházející kniha, která vznikla i díky podpoře Města Turnova. V malé knížce je 94 barevných fotografií řazených od předjaří do zimy a většina stromů pochází z Českého ráje. Obálku navrhl a celkově knihu připravil k tisku typograf Jiří Franc. Na vernisáži zazní verše a písně Evy Matyldy Jiřičkové.

Knížka STROMY bude při vernisáži prodávána za zvýhodněnou cenu podle počtu koupených knih a následně bude k zakoupení v turnovském infocentru. Kniha tištěná na křídovém papíře bude hezkým dárkem k Vánocům a určitě si v ní každý čtenář najde ten „svůj“ strom.

Výstava bude ke zhlédnutí do konce prosince 2016.

Autor / zdroj: Anna Chaloupecká

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA