KULTURA / Výstavy

Popis: Sára Saudková na snímku s ředitelem Muzea a Pojizerské galerie v Semilech Miroslavem Šnaiberkem a galeristkou Libby Kučera.
Sára Saudková na snímku s ředitelem Muzea a Pojizerské galerie v Semilech Miroslavem Šnaiberkem a galeristkou Libby Kučera.
27.6.2016

Sára Saudková odjížděla ze Semil nadšená

SEMILY

Vernisáž fotografií Jana Saudka a Sáry Saudkové v semilském muzeu a Pojizerské galerii vzbudila nebývalý ohlas. Na dvě stě hostů se opravdu mělo na co dívat a nejen to, někteří z nich se rozhodli i originální fotografie či šperky dle Saudkových návrhů zakoupit.

To vše za doprovodu hudebního uskupení Mackie Messer Band a účasti jak Sáry Saudkové tak galeristky Libby Kučera.

"Myslím, že náš prázdninový tahák plní naše očekávání a to je výstava na samém začátku. Návštěvnost hned druhý den byla nevídaná," sdělil ředitel Muzea a Pojizerské galerie v Semilech Miroslav Šnaiberk a dodává: "Troufnu si z ohlasů na vernisáž říci, že nejen návštěvníci, ale i paní Sára byla výstavou potěšená a doslova nadšená z přátelského prostředí tady v Semilech. Ostatně velmi ráda vyhověla všem, kteří se s ní chtěli vyfotografovat nebo podepsat její novou knihu." Kromě podpisu se na přání zvěčnila v knize i originálním razítkem v podobě otisku svých rtů výraznou rtěnkou.

A jak konstatoval jeden z návštěvníků vernisáže, fotograf Jan Mann, který se na vernisáž přijel podívat až ze Středních Čech: "V Semilech to žije!"

Výstavu můžete navštívit až do 18.září, více na www.muzeumsemily.com.

Autor / zdroj: Libuše Krtičková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA