KULTURA / Výstavy

Popis: Sára Saudková na snímku s ředitelem Muzea a Pojizerské galerie v Semilech Miroslavem Šnaiberkem a galeristkou Libby Kučera.
Sára Saudková na snímku s ředitelem Muzea a Pojizerské galerie v Semilech Miroslavem Šnaiberkem a galeristkou Libby Kučera.
27.6.2016

Sára Saudková odjížděla ze Semil nadšená

SEMILY

Vernisáž fotografií Jana Saudka a Sáry Saudkové v semilském muzeu a Pojizerské galerii vzbudila nebývalý ohlas. Na dvě stě hostů se opravdu mělo na co dívat a nejen to, někteří z nich se rozhodli i originální fotografie či šperky dle Saudkových návrhů zakoupit.

To vše za doprovodu hudebního uskupení Mackie Messer Band a účasti jak Sáry Saudkové tak galeristky Libby Kučera.

"Myslím, že náš prázdninový tahák plní naše očekávání a to je výstava na samém začátku. Návštěvnost hned druhý den byla nevídaná," sdělil ředitel Muzea a Pojizerské galerie v Semilech Miroslav Šnaiberk a dodává: "Troufnu si z ohlasů na vernisáž říci, že nejen návštěvníci, ale i paní Sára byla výstavou potěšená a doslova nadšená z přátelského prostředí tady v Semilech. Ostatně velmi ráda vyhověla všem, kteří se s ní chtěli vyfotografovat nebo podepsat její novou knihu." Kromě podpisu se na přání zvěčnila v knize i originálním razítkem v podobě otisku svých rtů výraznou rtěnkou.

A jak konstatoval jeden z návštěvníků vernisáže, fotograf Jan Mann, který se na vernisáž přijel podívat až ze Středních Čech: "V Semilech to žije!"

Výstavu můžete navštívit až do 18.září, více na www.muzeumsemily.com.

Autor / zdroj: Libuše Krtičková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Post

Putovní výstava k Roku republiky míří do měst Libereckého kraje

Putovní výstavu spojenou s tematickým nástěnným kalendářem k oslavám kulatého jubilea připravil Liberecký kraj. Výstava k 100. výročí vzniku samostatn

Post

Tomáš Portyk obhájil v Harrachově domácí sdruženářský titul

Tomáš Portyk se stal v úterý 6. března mistrem České republiky v severské kombinaci. Vítězství české sdruženářské jedničky se však nerodilo snadno.

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA