AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Výjezdy hasičů v Libereckém kraji směřují k nehodám.
Výjezdy hasičů v Libereckém kraji směřují k nehodám.
16.10.2015

Výjezdy hasičů v Libereckém kraji směřují k nehodám

LIBERECKÝ KRAJ

Od čtvrtku do pátečního dopoledne zasahovali hasiči v Libereckém kraji u dvaceti dopravních nehod. Řada z nich si vyžádala zranění, ale nebylo nutné osoby vyprošťovat pomocí hydraulického nářadí.

Komplikovaným tahem byla silnice R 35 u Turnova. Zde ráno havarovala 4 osobní auta, řidič jednoho vozu utrpěl zranění a hasiči mu poskytli první předlékařskou pomoc. Úniky provozních náplní hasiči zasypali sorbentem a uklidili střepy a úlomky plastových částí. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanice Turnov společně s dobrovolnou jednotkou Turnov. V této sestavě vyjeli na R35 také odpoledne k nehodě dodávky a autobusu.

Na Semilsku zasahovali profesionální hasiči z Jilemnice, kteří byli včera voláni v 15:23 hodin k nehodě osobního automobilu převráceného na střechu. Událost se stala v Mříčné a obešla se bez zranění. Naopak tři lehká zranění utrpěli lidé při nehodě dvou osobáků v ulici Kozákovská v Semilech.

K vozidlu na střeše v části obce Dubé (Horky) vyjížděli ve čtvrtek v 16:22 hodin profesionální hasiči z České Lípy a dobrovolná jednotka Dubá (1). Hasiči zajistili místo nehody, zasypali uniklý olej a usměrňovali provoz na komunikaci. Zraněná řidička byla odvezena ZZS do nemocnice.

Profesionální hasiči z České Lípy a dobrovolní hasiči jednotky Mimoň pomáhali i u nehody v Hamru na Jezeře, kde se střetla dvě nákladní auta. Komunikace byla uzavřena, oba vozy zůstaly po nehodě nepojízdné.

Série nehod pokračovala i v pátek dopoledne, auto v příkopě bylo hasičům hlášeno v části obce Stará Lípa, liberečtí profesionální hasiči byli přivoláni do části obce Záskalí, kde Ford Siesta skončil na střeše mimo komunikaci.

Nehoda osobního automobilu na boku v Pertolticích pod Ralskem v pátek po 9. hodině zaměstnala profesionální hasiče z Jablonného v Podještědí a dobrovolnou jednotku Mimoň.

Autor / zdroj: Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA