AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Výjezdy hasičů v Libereckém kraji směřují k nehodám.
Výjezdy hasičů v Libereckém kraji směřují k nehodám.
16.10.2015

Výjezdy hasičů v Libereckém kraji směřují k nehodám

LIBERECKÝ KRAJ

Od čtvrtku do pátečního dopoledne zasahovali hasiči v Libereckém kraji u dvaceti dopravních nehod. Řada z nich si vyžádala zranění, ale nebylo nutné osoby vyprošťovat pomocí hydraulického nářadí.

Komplikovaným tahem byla silnice R 35 u Turnova. Zde ráno havarovala 4 osobní auta, řidič jednoho vozu utrpěl zranění a hasiči mu poskytli první předlékařskou pomoc. Úniky provozních náplní hasiči zasypali sorbentem a uklidili střepy a úlomky plastových částí. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanice Turnov společně s dobrovolnou jednotkou Turnov. V této sestavě vyjeli na R35 také odpoledne k nehodě dodávky a autobusu.

Na Semilsku zasahovali profesionální hasiči z Jilemnice, kteří byli včera voláni v 15:23 hodin k nehodě osobního automobilu převráceného na střechu. Událost se stala v Mříčné a obešla se bez zranění. Naopak tři lehká zranění utrpěli lidé při nehodě dvou osobáků v ulici Kozákovská v Semilech.

K vozidlu na střeše v části obce Dubé (Horky) vyjížděli ve čtvrtek v 16:22 hodin profesionální hasiči z České Lípy a dobrovolná jednotka Dubá (1). Hasiči zajistili místo nehody, zasypali uniklý olej a usměrňovali provoz na komunikaci. Zraněná řidička byla odvezena ZZS do nemocnice.

Profesionální hasiči z České Lípy a dobrovolní hasiči jednotky Mimoň pomáhali i u nehody v Hamru na Jezeře, kde se střetla dvě nákladní auta. Komunikace byla uzavřena, oba vozy zůstaly po nehodě nepojízdné.

Série nehod pokračovala i v pátek dopoledne, auto v příkopě bylo hasičům hlášeno v části obce Stará Lípa, liberečtí profesionální hasiči byli přivoláni do části obce Záskalí, kde Ford Siesta skončil na střeše mimo komunikaci.

Nehoda osobního automobilu na boku v Pertolticích pod Ralskem v pátek po 9. hodině zaměstnala profesionální hasiče z Jablonného v Podještědí a dobrovolnou jednotku Mimoň.

Autor / zdroj: Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Výstava přiblížuje historii počítačů i legendární hry

Muzeum a Pojizerská galerie Semily, p. o. připravilo ve spolupráci s Regionálním muzeem v Litomyšli výstavu historických počítačů, která zachycuje his

Post

I děti se dají pěstovat – kampaň na podporu náhradního rodičovství

Centrum pro rodinu Náruč zve v úterý 16. října od 12 do 16 hodin všechny na Náměstí Českého ráje na již druhý ročník kampaně na podporu pěstounské péč

Post

Týden náhradního rodičovství bude po roce opět informovat veřejnost o pěstounské péči

Od 15. do 19. října se v Libereckém kraji uskuteční Týden náhradního rodičovství, jehož cílem je přitáhnout pozornost k pěstounské péči, tentokrát s m

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA