AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
9.10.2015

Hasiče v Libereckém kraji zaměstnaly dopravní nehody

LIBERECKÝ KRAJ

K patnácti dopravním nehodám vyjížděli ve čtvrtek 16. hodiny hasiči v Libereckém kraji. Nehody se nevyhnuly žádnému regionu a hasiči zasahovali jak na Liberecku, Jablonecku, Semilsku i Českolipsku.

Po osmé hodině ranní byl vyhlášen poplach českolipským profesionálům, kteří jeli na pomoc na silnici I/13 do Okrouhlé, kde havaroval osobní automobil Renault Clio. Zranění utrpěla řidička i spolujezdkyně. Hasiči provedli protipožární opatření a pomohli s vyproštěním zraněné řidičky z vozu. Nemuseli použít hydraulické nářadí.

Hasiči ze stanice Turnov byli povoláni k dopravní nehodě do Tatobit, kde auto skončilo na střeše. Řidička byla lehce zraněna.

Dvě jednotky hasičů byly přivolány k dopravní nehodě do Smržovky (ulice Hlavní), kde se střetla dvě auta. Nehoda byla ohlášená v 11:18 hodin a na místo byli vysláni profesionální hasiči z Tanvaldu a Jablonce nad Nisou. Hasiči po příjezdu ihned pomohli při ošetřování těžce zraněného muže (řidiče) a resuscitaci jeho spolujezdkyně. Oživování započali kolemjdoucí lidé společně s posádkou z druhého havarovaného vozu. Hasiči dále asistovali při ošetřování raněných i po dojezdu ZZS. Přes veškerou snahu záchranářů se ženu nepodařilo oživit. Posádka druhého vozu vyvázla bez zranění. Únik provozních náplní hasiči zasypali sorpčními látkami.

Autor / zdroj: Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA