AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
9.10.2015

Hasiče v Libereckém kraji zaměstnaly dopravní nehody

LIBERECKÝ KRAJ

K patnácti dopravním nehodám vyjížděli ve čtvrtek 16. hodiny hasiči v Libereckém kraji. Nehody se nevyhnuly žádnému regionu a hasiči zasahovali jak na Liberecku, Jablonecku, Semilsku i Českolipsku.

Po osmé hodině ranní byl vyhlášen poplach českolipským profesionálům, kteří jeli na pomoc na silnici I/13 do Okrouhlé, kde havaroval osobní automobil Renault Clio. Zranění utrpěla řidička i spolujezdkyně. Hasiči provedli protipožární opatření a pomohli s vyproštěním zraněné řidičky z vozu. Nemuseli použít hydraulické nářadí.

Hasiči ze stanice Turnov byli povoláni k dopravní nehodě do Tatobit, kde auto skončilo na střeše. Řidička byla lehce zraněna.

Dvě jednotky hasičů byly přivolány k dopravní nehodě do Smržovky (ulice Hlavní), kde se střetla dvě auta. Nehoda byla ohlášená v 11:18 hodin a na místo byli vysláni profesionální hasiči z Tanvaldu a Jablonce nad Nisou. Hasiči po příjezdu ihned pomohli při ošetřování těžce zraněného muže (řidiče) a resuscitaci jeho spolujezdkyně. Oživování započali kolemjdoucí lidé společně s posádkou z druhého havarovaného vozu. Hasiči dále asistovali při ošetřování raněných i po dojezdu ZZS. Přes veškerou snahu záchranářů se ženu nepodařilo oživit. Posádka druhého vozu vyvázla bez zranění. Únik provozních náplní hasiči zasypali sorpčními látkami.

Autor / zdroj: Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA