AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
20.9.2015

Stavba kanalizace v Rovensku změní jízdní řády autobusů

ROVENSKO POD TROSKAMI

Výstavba kanalizace v Rovensku pod Troskami opět změní jízdní řády některých autobusových linek. Od středy 23. září pravděpodobně do 23. října bude uzavřena ulice Čechova.

Stávající výlukové jízdní řády jsou v platnosti do pondělí 21. září 2015 (včetně). Následující den, v úterý 22. září, budou průjezdné všechny komunikace, které využívá autobusová doprava. Autobusy budou tedy jezdit podle běžných nevýlukových jízdních řádů. Obnoví se rovněž provoz školního spojení přes Újezd pod Troskami a Semínovu Lhotu do Rovenska pod Troskami, zajíždění na náměstí od školy a spojení přes Rovensko pod Troskami do Turnova.

Omezeno bude naopak zajíždění jičínské linky 350 (Liberec - Turnov - Jičín) do Rovenska pod Troskami na náměstí.

350 Liberec - Turnov - Jičín (výlukový jízdní řád platný od 23. 9. do 30. 9. 2015)

Bude obnovena dočasná zastávka Rovensko p.Tr.,,mlýn (náhradní za náměstí), kterou využijí pouze vybrané spoje dle běžného jízdního řádu.

Noční spoj z Turnova ve 22:30 z odpolední směny zajede do Ktové pouze v případě poptávky (pro výstup), do Rovenska pod Troskami se dostane přes Štěpánovice/Semínovu Lhotu a dále bude pokračovat ve své trase přes Veselou na Zelený háj a do Lomnice nad Popelkou.

542 Semily - Rovensko p. Tr. - Troskovice (výlukový jízdní řád v platný od 23. 9. do 23. 10. 2015)

Všechny spoje v úseku Rovensko pod Troskami - Ktová budou vedeny přes Semínovu Lhotu a Újezd pod Troskami vyjma spoje 4, který pojede z Rovenska pod Troskami přes Štěpánovice a v Radvánovicích navazuje na autobus do Turnova.

Na linkách 350 Liberec - Turnov - Jičín, 353 Turnov - Troskovice a 358 Turnov - Rovensko pod Troskami i nadále probíhá nepřetržitě do 30. 9. 2015 uzavírka ulice Výšinka v Turnově (náhradní zastávky Na Kamenci a U masny).

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Post

Putovní výstava k Roku republiky míří do měst Libereckého kraje

Putovní výstavu spojenou s tematickým nástěnným kalendářem k oslavám kulatého jubilea připravil Liberecký kraj. Výstava k 100. výročí vzniku samostatn

Post

Tomáš Portyk obhájil v Harrachově domácí sdruženářský titul

Tomáš Portyk se stal v úterý 6. března mistrem České republiky v severské kombinaci. Vítězství české sdruženářské jedničky se však nerodilo snadno.

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA