AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
20.9.2015

Stavba kanalizace v Rovensku změní jízdní řády autobusů

ROVENSKO POD TROSKAMI

Výstavba kanalizace v Rovensku pod Troskami opět změní jízdní řády některých autobusových linek. Od středy 23. září pravděpodobně do 23. října bude uzavřena ulice Čechova.

Stávající výlukové jízdní řády jsou v platnosti do pondělí 21. září 2015 (včetně). Následující den, v úterý 22. září, budou průjezdné všechny komunikace, které využívá autobusová doprava. Autobusy budou tedy jezdit podle běžných nevýlukových jízdních řádů. Obnoví se rovněž provoz školního spojení přes Újezd pod Troskami a Semínovu Lhotu do Rovenska pod Troskami, zajíždění na náměstí od školy a spojení přes Rovensko pod Troskami do Turnova.

Omezeno bude naopak zajíždění jičínské linky 350 (Liberec - Turnov - Jičín) do Rovenska pod Troskami na náměstí.

350 Liberec - Turnov - Jičín (výlukový jízdní řád platný od 23. 9. do 30. 9. 2015)

Bude obnovena dočasná zastávka Rovensko p.Tr.,,mlýn (náhradní za náměstí), kterou využijí pouze vybrané spoje dle běžného jízdního řádu.

Noční spoj z Turnova ve 22:30 z odpolední směny zajede do Ktové pouze v případě poptávky (pro výstup), do Rovenska pod Troskami se dostane přes Štěpánovice/Semínovu Lhotu a dále bude pokračovat ve své trase přes Veselou na Zelený háj a do Lomnice nad Popelkou.

542 Semily - Rovensko p. Tr. - Troskovice (výlukový jízdní řád v platný od 23. 9. do 23. 10. 2015)

Všechny spoje v úseku Rovensko pod Troskami - Ktová budou vedeny přes Semínovu Lhotu a Újezd pod Troskami vyjma spoje 4, který pojede z Rovenska pod Troskami přes Štěpánovice a v Radvánovicích navazuje na autobus do Turnova.

Na linkách 350 Liberec - Turnov - Jičín, 353 Turnov - Troskovice a 358 Turnov - Rovensko pod Troskami i nadále probíhá nepřetržitě do 30. 9. 2015 uzavírka ulice Výšinka v Turnově (náhradní zastávky Na Kamenci a U masny).

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Výstava přiblížuje historii počítačů i legendární hry

Muzeum a Pojizerská galerie Semily, p. o. připravilo ve spolupráci s Regionálním muzeem v Litomyšli výstavu historických počítačů, která zachycuje his

Post

I děti se dají pěstovat – kampaň na podporu náhradního rodičovství

Centrum pro rodinu Náruč zve v úterý 16. října od 12 do 16 hodin všechny na Náměstí Českého ráje na již druhý ročník kampaně na podporu pěstounské péč

Post

Týden náhradního rodičovství bude po roce opět informovat veřejnost o pěstounské péči

Od 15. do 19. října se v Libereckém kraji uskuteční Týden náhradního rodičovství, jehož cílem je přitáhnout pozornost k pěstounské péči, tentokrát s m

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA