AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Dopravní nehoda v části obce Stará Lípa.
Dopravní nehoda v části obce Stará Lípa.
10.9.2015

Hasiči Libereckého kraje opět voláni k nehodám motorkářů

LIBERECKÝ KRAJ

Ve středu zasahovali hasiči HZS Libereckého kraje u nehod motorkářů. Jablonečtí profesionálové byli voláni na pomoc v 15:18 hodin do Jablonce nad Nisou, ulice Pod Vodárnou, kde se střetl motocyklista s osobním automobilem.

Nehoda si vyžádala jedno zranění. Hasiči provedli protipožární opatření a usměrňovali provoz na komunikaci. Únik provozních kapalin zasypali sorpčními látkami.

Motorkář s osobním autem boural ve středu také na Českolipsku, a to v části obce Stará Lípa. Oznámení přišlo hasičům v 18:34 hodin a na místo vyjeli profesionální hasiči z České Lípy a dobrovolní hasiči Česká Lípa. Motocyklista utrpěl vážná zranění a hasiči byli k ruce ZZS při ošetřování. Komunikace byla první hodinu zcela uzavřena. Hasiči pomohli s transportem zraněného do vrtulníku LZS a uvolnili komunikaci pro kyvadlový průjezd. Asistovali i při naložení motorky na odtahovou službu.

Semilští profesionální hasiči vyráželi ve čtvrtek před 9. hodinou k dopravní nehodě do části obce Tuhaň. Zde řidič skútru havaroval s nákladním automobilem. Zraněný motorkář byl odvez ZZS do nemocnice.

Autor / zdroj: Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA