AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Dopravní nehoda v části obce Stará Lípa.
Dopravní nehoda v části obce Stará Lípa.
10.9.2015

Hasiči Libereckého kraje opět voláni k nehodám motorkářů

LIBERECKÝ KRAJ

Ve středu zasahovali hasiči HZS Libereckého kraje u nehod motorkářů. Jablonečtí profesionálové byli voláni na pomoc v 15:18 hodin do Jablonce nad Nisou, ulice Pod Vodárnou, kde se střetl motocyklista s osobním automobilem.

Nehoda si vyžádala jedno zranění. Hasiči provedli protipožární opatření a usměrňovali provoz na komunikaci. Únik provozních kapalin zasypali sorpčními látkami.

Motorkář s osobním autem boural ve středu také na Českolipsku, a to v části obce Stará Lípa. Oznámení přišlo hasičům v 18:34 hodin a na místo vyjeli profesionální hasiči z České Lípy a dobrovolní hasiči Česká Lípa. Motocyklista utrpěl vážná zranění a hasiči byli k ruce ZZS při ošetřování. Komunikace byla první hodinu zcela uzavřena. Hasiči pomohli s transportem zraněného do vrtulníku LZS a uvolnili komunikaci pro kyvadlový průjezd. Asistovali i při naložení motorky na odtahovou službu.

Semilští profesionální hasiči vyráželi ve čtvrtek před 9. hodinou k dopravní nehodě do části obce Tuhaň. Zde řidič skútru havaroval s nákladním automobilem. Zraněný motorkář byl odvez ZZS do nemocnice.

Autor / zdroj: Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA