AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
27.8.2015

Čtvrtek byl v Libereckém kraji ve znamení dopravních nehod

LIBERECKÝ KRAJ

Hasiči zasahovali celkem u šesti nehod, při kterých došlo hned ke čtyřem zraněním.

V 09:24 hodin museli vyjíždět profíci ze stanice Tanvald do obce Desná, kde u místních skláren srazil osobní automobil malého chlapce. Hasiči byli na místě již za 6 minut, zajistili místo nehody a asistovali ZZS při chlapcově ošetření.

K další nehodě vyjeli hasiči ze Semil a místní dobrovolní kolegové z Lomnice nad Popelkou, kde v ulici Palackého došlo k srážce dvou osobních aut, při které byla zraněna žena na přechodu pro chodce. Hasiči poskytli zraněné první pomoc a poté ženu předali k ošetření ZZS.

Krátce před 17. hodinou řešili profesionální hasiči ze Stanice Jilemnice dopravní nehodu dvou osobáků, ve kterých se nacházelo celkem 6 osob. Po příjezdu na místo zjistili, že 5 osob vyvázlo z nehody bez zranění, ale jedna zraněná osoba zůstala zaklíněná ve vozidle. Ihned začali s jejím vyprošťováním pomocí hydraulického nářadí a poté pomáhali s transportem do vrtulníku LZS.

Poslední dopravní nehodou, při které došlo ke zranění, byl náraz osobního automobilu Ford Vision do stromu. Stalo se tak v 17:16 hodin, v Jablonci nad Nisou v části obce Lukášov, Pod Vodárnou. Zde hasiči pomáhali při ošetření a transportu zraněného do sanitky ZZS a jelikož bylo vozidlo mimo komunikaci a neunikaly z něj žádné provozní kapaliny, vrátili se v 17:41 na svou stanici.

Autor / zdroj: Daniel Mlčoch, DiS.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA