AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Rváčov.
Rváčov.
6.8.2015

Na Lomnicku jsou dokončeny rekonstrukce dalších dvou silnic

LOMNICKO

Liberecký kraj v těchto dnech dokončil rekonstrukce dalších úseků silnic III/2843 Rváčov -Bítouchov a III/28611 Ploužnice – Syřenov. Jejich oficiální otevření se uskuteční v pátek 7. srpna za účasti krajského radního pro dopravu Vladimíra Mastníka, zástupců zhotovitelů, Krajské správy silnic LK a dalších hostů.

Obě komunikace prošly kompletní rekonstrukcí, součástí byla obnova propustků a příkopů a instalace nového dopravního značení. Stavební práce probíhaly od poloviny května letošního roku.

Rekonstrukci silnice III/2843 Rváčov - Bítouchov na základě výběrového řízení prováděla firma GEOSAN GROUP a.s. za 19.906.360 Kč bez DPH. Zhotovitelem silnice III/28611 Ploužnice – Syřenov byly společnosti COLAS CZ, a.s a M-SILNICE a.s. Stavební práce přišly na 14.369.453 Kč bez DPH. Projekt „Rekonstrukce silnic III. třídy ve Rváčově a Syřenově“ je financován z Regionálního operačního programu (ROP) NUTS II Severovýchod.

Slavnostní otevření:

silnice III/28611 Ploužnice – Syřenov - pátek 7. 8. v 10:00 hodin, sraz je v místě stavby na křižovatce v Ploužnici,

silnice III/2843 Rváčov - Bítouchov – pátek 7. 8. ve 12:00 hodin, sraz je v místě stavby v Lomnici směrem na Rváčov u odbočky k lyžařskému vleku.

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA