AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Rváčov.
Rváčov.
6.8.2015

Na Lomnicku jsou dokončeny rekonstrukce dalších dvou silnic

LOMNICKO

Liberecký kraj v těchto dnech dokončil rekonstrukce dalších úseků silnic III/2843 Rváčov -Bítouchov a III/28611 Ploužnice – Syřenov. Jejich oficiální otevření se uskuteční v pátek 7. srpna za účasti krajského radního pro dopravu Vladimíra Mastníka, zástupců zhotovitelů, Krajské správy silnic LK a dalších hostů.

Obě komunikace prošly kompletní rekonstrukcí, součástí byla obnova propustků a příkopů a instalace nového dopravního značení. Stavební práce probíhaly od poloviny května letošního roku.

Rekonstrukci silnice III/2843 Rváčov - Bítouchov na základě výběrového řízení prováděla firma GEOSAN GROUP a.s. za 19.906.360 Kč bez DPH. Zhotovitelem silnice III/28611 Ploužnice – Syřenov byly společnosti COLAS CZ, a.s a M-SILNICE a.s. Stavební práce přišly na 14.369.453 Kč bez DPH. Projekt „Rekonstrukce silnic III. třídy ve Rváčově a Syřenově“ je financován z Regionálního operačního programu (ROP) NUTS II Severovýchod.

Slavnostní otevření:

silnice III/28611 Ploužnice – Syřenov - pátek 7. 8. v 10:00 hodin, sraz je v místě stavby na křižovatce v Ploužnici,

silnice III/2843 Rváčov - Bítouchov – pátek 7. 8. ve 12:00 hodin, sraz je v místě stavby v Lomnici směrem na Rváčov u odbočky k lyžařskému vleku.

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA