AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Dopravní nehoda v Mírové pod Kozákovem.
Dopravní nehoda v Mírové pod Kozákovem.
4.8.2015

Hasiči v Libereckém kraji vyjížděli k nehodám motorkářů

LIBERECKÝ KRAJ

Další nehody motorkářů si vyžádaly v Libereckém kraji zásah hasičů.

V pondělí v 9:34 hodin pomáhali profesionální hasiči ze Semil u nehody, při které se střetl motocyklista s osobním automobilem v části obce Bořkov. Hasiči do příjezdu ZZS poskytovali zraněnému motorkáři první předlékařskou pomoc a dále spolupracovali při jeho ošetření. Asistovali i při transportu do vrtulníku LZS. Řidič z osobního auta neutrpěl žádné zranění, k úniku provozních náplní nedošlo.

U obdobné nehody motorkáře a osobního automobilu zasahovali v pondělí také profesionální hasiči z Turnova. Událost jim byla ohlášená v 19:08 hodin v Mírové pod Kozákovem. Komunikace byla uzavřena v obou směrech. Hasiči provedli protipožární opatření a pomáhali při ošetřování motocyklisty. Na místě došlo k úniku provozních náplní a hasiči skvrnu 2x25 metrů zasypali sorbentem. Po naložení zraněného do vrtulníku LZS byl provoz na silnici částečně obnoven. Hasiči provedli úklid vozovky od střepů, plastových i kovových úlomků a pomáhali při naložení nepojízdných dopravních prostředků na vozy odtahové služby.

Ve středu ráno v 5:13 hodin vyráželi profesionální hasiči z Liberce na silnici I/13, kde u Albrechtic u Frýdlantu došlo ke střetu motocyklisty se srnou. V době příjezdu jednotek byl zraněný motocyklista v péči ZZS. Hasiči zasypali drobný únik provozních kapalin.

Autor / zdroj:

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA