AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Dopravní nehoda v Mírové pod Kozákovem.
Dopravní nehoda v Mírové pod Kozákovem.
4.8.2015

Hasiči v Libereckém kraji vyjížděli k nehodám motorkářů

LIBERECKÝ KRAJ

Další nehody motorkářů si vyžádaly v Libereckém kraji zásah hasičů.

V pondělí v 9:34 hodin pomáhali profesionální hasiči ze Semil u nehody, při které se střetl motocyklista s osobním automobilem v části obce Bořkov. Hasiči do příjezdu ZZS poskytovali zraněnému motorkáři první předlékařskou pomoc a dále spolupracovali při jeho ošetření. Asistovali i při transportu do vrtulníku LZS. Řidič z osobního auta neutrpěl žádné zranění, k úniku provozních náplní nedošlo.

U obdobné nehody motorkáře a osobního automobilu zasahovali v pondělí také profesionální hasiči z Turnova. Událost jim byla ohlášená v 19:08 hodin v Mírové pod Kozákovem. Komunikace byla uzavřena v obou směrech. Hasiči provedli protipožární opatření a pomáhali při ošetřování motocyklisty. Na místě došlo k úniku provozních náplní a hasiči skvrnu 2x25 metrů zasypali sorbentem. Po naložení zraněného do vrtulníku LZS byl provoz na silnici částečně obnoven. Hasiči provedli úklid vozovky od střepů, plastových i kovových úlomků a pomáhali při naložení nepojízdných dopravních prostředků na vozy odtahové služby.

Ve středu ráno v 5:13 hodin vyráželi profesionální hasiči z Liberce na silnici I/13, kde u Albrechtic u Frýdlantu došlo ke střetu motocyklisty se srnou. V době příjezdu jednotek byl zraněný motocyklista v péči ZZS. Hasiči zasypali drobný únik provozních kapalin.

Autor / zdroj:

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA