AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
17.7.2015

Hasiči v Libereckém kraji vyjíždějí k nehodám motorkářů. Za 24 hodin zasahovali 3x

JABLONEC NAD NISOU / TURNOV

Během uplynulých 24 hodin pomáhali hasiči v Libereckém kraji u tří nehod motorkářů. Jedna z nehod si ve čtvrtek odpoledne vyžádala lidský život.

K události došlo v části obce Kozákov a na místě zasahovali turnovští profesionální hasiči. Ti také společně se zdravotníky spolupracovali při resuscitaci motorkáře, ale přes veškerou snahu muž zraněním podlehl.

O několik hodin později vyráželi opět profesionální hasiči z Turnova k nehodě do Ohrazenic na R10, kde se střetl motorkář s nákladním automobilem. Hasiči provedli protipožární opatření a usměrňovali na frekventované komunikaci provoz. Nehoda se obešla bez úniku provozních náplní.

V pátek ve 4:53 hodin přijali operátoři na tísňové lince 112 informaci o nehodě motocyklu a osobního automobilu na silnici I/65 u Rádla. Operační důstojník vyhlásil poplach profesionálům z Jablonce nad Nisou a dobrovolným hasičům z Hodkovic nad Mohelkou. Provoz na silnici byl uzavřen a hasiči asistovali při ošetřování zraněného motocyklisty. Při nehodě bylo poškozeno dopravní značení a svodidla. V půl sedmé byl motocykl naložen na odtahovou službu, hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny a před sedmou hodinou byla komunikace opět průjezdná.

Autor / zdroj: Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Post

Putovní výstava k Roku republiky míří do měst Libereckého kraje

Putovní výstavu spojenou s tematickým nástěnným kalendářem k oslavám kulatého jubilea připravil Liberecký kraj. Výstava k 100. výročí vzniku samostatn

Post

Tomáš Portyk obhájil v Harrachově domácí sdruženářský titul

Tomáš Portyk se stal v úterý 6. března mistrem České republiky v severské kombinaci. Vítězství české sdruženářské jedničky se však nerodilo snadno.

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA