AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis:
17.7.2015

Hasiči v Libereckém kraji vyjíždějí k nehodám motorkářů. Za 24 hodin zasahovali 3x

JABLONEC NAD NISOU / TURNOV

Během uplynulých 24 hodin pomáhali hasiči v Libereckém kraji u tří nehod motorkářů. Jedna z nehod si ve čtvrtek odpoledne vyžádala lidský život.

K události došlo v části obce Kozákov a na místě zasahovali turnovští profesionální hasiči. Ti také společně se zdravotníky spolupracovali při resuscitaci motorkáře, ale přes veškerou snahu muž zraněním podlehl.

O několik hodin později vyráželi opět profesionální hasiči z Turnova k nehodě do Ohrazenic na R10, kde se střetl motorkář s nákladním automobilem. Hasiči provedli protipožární opatření a usměrňovali na frekventované komunikaci provoz. Nehoda se obešla bez úniku provozních náplní.

V pátek ve 4:53 hodin přijali operátoři na tísňové lince 112 informaci o nehodě motocyklu a osobního automobilu na silnici I/65 u Rádla. Operační důstojník vyhlásil poplach profesionálům z Jablonce nad Nisou a dobrovolným hasičům z Hodkovic nad Mohelkou. Provoz na silnici byl uzavřen a hasiči asistovali při ošetřování zraněného motocyklisty. Při nehodě bylo poškozeno dopravní značení a svodidla. V půl sedmé byl motocykl naložen na odtahovou službu, hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny a před sedmou hodinou byla komunikace opět průjezdná.

Autor / zdroj: Zdenka Štrauchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA