AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
15.6.2015

Bozkov má zrekonstruovanou silnici

BOZKOV

Slavnostním přestřižením pásky bude ukončena II. etapa rekonstrukce silnice III/2887 v Bozkově. Stavební práce v této části probíhaly od poloviny dubna a přišly na necelé 3 mil. Kč.

Zprovoznění silnice, které se uskuteční ve středu 17. června od 10:15 hodin na náměstí v Bozkově, se vedle starosty obce Stanislava Doubka, zástupců zhotovitele a dalších hostů zúčastní také krajský radní pro dopravu Vladimír Mastník.

Rekonstruován byl úsek o délce 216 m. Stavební práce zahrnovaly odstranění stávající konstrukce ze žulové dlažby a zhotovení nové a dále úpravu šířkového uspořádání komunikace včetně obnovy systému odvodnění. „Stavba, kterou realizovala společnost EUROVIA CS, byla spolufinancována z 85 % dotace Státního fondu dopravní infrastruktury, přičemž celkové náklady činily 2.980.230 Kč včetně DPH,“ uvádí radní pro dopravu Vladimír Mastník.

„Jedná se o třetí dokončenou stavbu v letošním roce z dotace ze SFDI, v rámci níž realizujeme dohromady 37 akcí v celkovém objemu 235 mil. Kč,“ dodává vedoucí odboru dopravy Jan Čáp s tím, že minulý týden byly dokončeny opravy silnice III/2903 v Zámecké ulici ve Frýdlantě a III/28713 Radoňovicích.

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA