AKTUÁLNĚ / Doprava

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
15.6.2015

Bozkov má zrekonstruovanou silnici

BOZKOV

Slavnostním přestřižením pásky bude ukončena II. etapa rekonstrukce silnice III/2887 v Bozkově. Stavební práce v této části probíhaly od poloviny dubna a přišly na necelé 3 mil. Kč.

Zprovoznění silnice, které se uskuteční ve středu 17. června od 10:15 hodin na náměstí v Bozkově, se vedle starosty obce Stanislava Doubka, zástupců zhotovitele a dalších hostů zúčastní také krajský radní pro dopravu Vladimír Mastník.

Rekonstruován byl úsek o délce 216 m. Stavební práce zahrnovaly odstranění stávající konstrukce ze žulové dlažby a zhotovení nové a dále úpravu šířkového uspořádání komunikace včetně obnovy systému odvodnění. „Stavba, kterou realizovala společnost EUROVIA CS, byla spolufinancována z 85 % dotace Státního fondu dopravní infrastruktury, přičemž celkové náklady činily 2.980.230 Kč včetně DPH,“ uvádí radní pro dopravu Vladimír Mastník.

„Jedná se o třetí dokončenou stavbu v letošním roce z dotace ze SFDI, v rámci níž realizujeme dohromady 37 akcí v celkovém objemu 235 mil. Kč,“ dodává vedoucí odboru dopravy Jan Čáp s tím, že minulý týden byly dokončeny opravy silnice III/2903 v Zámecké ulici ve Frýdlantě a III/28713 Radoňovicích.

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA