AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
5.12.2016

V turnovské Náruči získáte více informací o pěstounské péči

TURNOV

Více informací o pěstounské péči se mohou všichni zájemci dozvědět v úterý 13. prosince na informačním setkání Centra pro rodinu Náruč v Turnově. Setkání se uskuteční od 13.00 do 15.00 hodin v prostorách organizace ve Skálově ulici, č. p. 540, Turnov.

Lidé se zde dozvědí důležité informace nejen o pěstounské péči, ale také o celém systému náhradní rodinné péče. Akci pořádá Centrum pro rodinu Náruč v rámci celokrajské kampaně na podporu náhradního rodičovství s názvem MÍT DOMOV A RODINU „SAMOZŘEJMOST NEBO VZÁCNOST?“.

„Do kampaně na podporu náhradního rodičovství se během celého roku aktivně zapojují všichni členové pracovní Skupiny pro vyhledávání náhradních rodičů KÚ LK. Jsem velmi rád, že nezávazné informační setkání se zájemci o pěstounskou péči zvládli organizátoři uspořádat i v náročné předvánoční době,“ uvedl Pavel Svoboda, náměstek hejtmana Libereckého kraje, pověřen řízením resortu sociálních věcí.

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA