AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
5.12.2016

V turnovské Náruči získáte více informací o pěstounské péči

TURNOV

Více informací o pěstounské péči se mohou všichni zájemci dozvědět v úterý 13. prosince na informačním setkání Centra pro rodinu Náruč v Turnově. Setkání se uskuteční od 13.00 do 15.00 hodin v prostorách organizace ve Skálově ulici, č. p. 540, Turnov.

Lidé se zde dozvědí důležité informace nejen o pěstounské péči, ale také o celém systému náhradní rodinné péče. Akci pořádá Centrum pro rodinu Náruč v rámci celokrajské kampaně na podporu náhradního rodičovství s názvem MÍT DOMOV A RODINU „SAMOZŘEJMOST NEBO VZÁCNOST?“.

„Do kampaně na podporu náhradního rodičovství se během celého roku aktivně zapojují všichni členové pracovní Skupiny pro vyhledávání náhradních rodičů KÚ LK. Jsem velmi rád, že nezávazné informační setkání se zájemci o pěstounskou péči zvládli organizátoři uspořádat i v náročné předvánoční době,“ uvedl Pavel Svoboda, náměstek hejtmana Libereckého kraje, pověřen řízením resortu sociálních věcí.

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA