AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
3.10.2016

V turnovské Náruči získáte více informací o pěstounské péči

TURNOV

Ve dnech 13. října 2016 (od 13.00 do 15.00 hodin) a 10. listopadu 2016 (od 10.00 do 12.00 hodin) pořádá Centrum pro rodinu Náruč nezávazné informační setkání na téma pěstounská péče. V prostorách organizace ve Skálově ulici, č. p. 540, Turnov se mohou zájemci dozvědět komplexní informace nejen o pěstounské péči, ale také o celém systému náhradní rodinné péče.

Jedná se o akce pořádané v rámci celokrajské kampaně na podporu náhradního rodičovství s názvem MÍT DOMOV A RODINU „SAMOZŘEJMOST NEBO VZÁCNOST?“.

„Do kampaně na podporu náhradního rodičovství jsou zapojeny organizace z celého Libereckého kraje. Díky jejich aktivnímu přístupu se zájemci o dlouhodobou pěstounskou péči mohou během celého roku účastnit informačních akcí na různých místech Libereckého kraje. Pozvánky jsou spolu s informacemi o náhradní rodinné péči zveřejňovány také na webových stránkách Libereckého kraje,“ uvedla Lenka Kadlecová, náměstkyně hejtmana pověřena řízením resortu sociálních věcí.

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Post

Putovní výstava k Roku republiky míří do měst Libereckého kraje

Putovní výstavu spojenou s tematickým nástěnným kalendářem k oslavám kulatého jubilea připravil Liberecký kraj. Výstava k 100. výročí vzniku samostatn

Post

Tomáš Portyk obhájil v Harrachově domácí sdruženářský titul

Tomáš Portyk se stal v úterý 6. března mistrem České republiky v severské kombinaci. Vítězství české sdruženářské jedničky se však nerodilo snadno.

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA