AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Soutěž Miss Liberecký kraj 2016 zahájena.
Soutěž Miss Liberecký kraj 2016 zahájena.
6.11.2015

Miss Liberecký kraj mění název a nabídne hodnotnější ceny pro vítězky

LIBERECKÝ KRAJ

Po dvou ročnících, kdy se soutěž jmenovala Miss Liberec OPEN, mění organizátoři název soutěže na Miss Liberecký kraj. Slavnostní večer proběhne v Domě kultury v Liberci.

Šanci stát se nejkrásnější dívkou regionu mají slečny od 17 do 24 let, svobodné, bezdětné, které trvale bydlí nebo studují, případně pracují v Libereckém kraji. Záštitu nad akcí převzal hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Pořadatelem soutěže je P.J. ART Production, s.r.o. "Ke změně názvu jsme se rozhodli proto, aby akce nebyla vnímána jako ryze městská. Soutěž je otevřená pro všechny dívky z Libereckého kraje. Původní název byl pro mnohé matoucí," dodal ke změně názvu výkonný producent Pavel Jakubec. Soutěž oficiálně podporují města v rámci celého Libereckého kraje. Vítězka soutěže Miss Liberecký kraj získá na jeden rok novou Škodu Fabii, kterou do soutěže věnovala společnost Autotrend Liberec. "Ceny, které naše vítězky dostanou, překračují standardy běžných regionálních soutěží. Snažíme se laťku posouvat neustále výš", dodává ředitelka soutěže Veronika Šťastná. Kromě auta vítězka získá také zájezd od Melissa Travel, šperky od společnosti Preciosa, internetové připojení od firmy A-net, wellness pobyty v hotelech Morris, dárkové poukazy na kadeřnické, kosmetické a estetické služby a mnoho dalších cen. Dále budou dívky bojovat o tituly Miss Internet A-net a Miss Sympatie, kterou si zvolí diváci v hledišti.

Generálním partnerem akce je Merkur Casino. Regionální charakter soutěže podtrhuje exklusivní spolupráce se dvěma středními školami - Vyšší odborná škola sklářská a střední škola Nový Bor a Střední průmyslová škola textilní Liberec. Nadační charakter akce zastřeší čistě krajská organizace - Hospicová péče sv. Zdislavy, která poskytuje obecně prospěšné a sociální služby na území Libereckého kraje.

"Soutěž odstartují dva castingy, v České Lípě 25. listopadu v hotelu Morris a o den později v Liberci v Cinema City v OC Forum, který bude nově veřejný. Oba castingy začínají v 16 hodin," informuje Veronika Šťastná. Detailní informace o castingu a o tom, jak se do soutěže přihlásit získají dívky na oficiálních stránkách soutěže www.misslibereckykraj.cz.

Po sérii castingů bude vybrána finálová dvanáctka, která absolvuje třídenní soustředění v Parkhotelu Morris v Novém Boru a v průběhu zimy se zúčastní několika společenských akcí u partnerů soutěže. Účastnice finále se předvedou ve čtyřech klasických soutěžních disciplínách, jednou z nich bude samozřejmě divácky nejoblíbenější promenáda v plavkách. "Samotná soutěž není "jen" o finálovém večeru. Chceme, aby si lidé soutěž užili. Mladí jistě ocení naše aktivity na sociálních sítích, plánujeme několik doprovodných akcí, kdy soutěžící budou vidět mezi lidmi. Celé je to organizačně velmi náročné, ale věřím, že to bude bavit nejen finalistky, ale i širokou veřejnost," plánuje manažerka produkce Lucie Jakubcová.

Finálový večer proběhne v Domě kultury v Liberci 23. dubna 2016 od 18:30 hodin. Moderátorem bude brilantní Libor Bouček, kterého v rámci kulturního programu doplní zpěvák Jaro Smejkal a kouzelník Radek Bakalář. Korunovační party se uskuteční v Clarion Grandhotelu Zlatý Lev v Liberci.

Autor / zdroj: Veronika Šťastná

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Výstava přiblížuje historii počítačů i legendární hry

Muzeum a Pojizerská galerie Semily, p. o. připravilo ve spolupráci s Regionálním muzeem v Litomyšli výstavu historických počítačů, která zachycuje his

Post

I děti se dají pěstovat – kampaň na podporu náhradního rodičovství

Centrum pro rodinu Náruč zve v úterý 16. října od 12 do 16 hodin všechny na Náměstí Českého ráje na již druhý ročník kampaně na podporu pěstounské péč

Post

Týden náhradního rodičovství bude po roce opět informovat veřejnost o pěstounské péči

Od 15. do 19. října se v Libereckém kraji uskuteční Týden náhradního rodičovství, jehož cílem je přitáhnout pozornost k pěstounské péči, tentokrát s m

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA