AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Europoslanec Tomáš Zdechovský.
Europoslanec Tomáš Zdechovský.
5.11.2015

Europoslanec Tomáš Zdechovský navštíví Liberec a Turnov

LIBEREC / TURNOV

V pátek 6. listopadu navštíví v rámci poslaneckých dnů europoslanec Tomáš Zdechovský Liberec a Turnov.

V 10 hodin zavítá na Základní školu, Lesní 575/12, která patří k zakládajícím členům sítě škol podporujících zdraví. Škola realizuje dlouhodobé projekty, především z dotací Evropského sociálního fondu. V poslední době úspěšně navazuje kontakty se školami v zahraničí.

V 11.30 navštíví zatím nejambicióznější a nejdražší projekt v téměř šedesátileté historii Technické univerzity v Liberci – Ústav pro nanomateriály, pokročilé technologie a inovace (CxI). Jedná se o nové výzkumné centrum, které vzniká od roku 2009. O inovacích a výuce v tomto oboru bude hovořit s ředitelem P. Tůmou a garantem studijního oboru docentem I. Mašínem.

V 16 hodin se v Turnově uskuteční beseda s veřejností na téma migrace a také možností zapojení mladých lidí do evropských záležitostí a možnosti stáží v Evropském parlamentu. Setkání se koná v turnovské Orlovně (Jiráskova 126).

Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) působí v europarlamentním výboru pro občanské svobody, spravedlnost a vnitřní věci (LIBE), ve výboru pro rozpočtovou kontrolu (CONT) a v delegaci pro vztahy s Čínskou lidovou republikou.

Autor / zdroj: Eva Fruhwirtová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Post

Putovní výstava k Roku republiky míří do měst Libereckého kraje

Putovní výstavu spojenou s tematickým nástěnným kalendářem k oslavám kulatého jubilea připravil Liberecký kraj. Výstava k 100. výročí vzniku samostatn

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA