AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis:
16.10.2015

Zimní stadion Ludvíka Koška je již majetkem Městské sportovní Turnov

TURNOV

Ve čtvrtek 15. října 2015, symbolicky v 15:00 hodin, proběhlo na staveništi předání a převzetí 1. etapy výstavby Sportovního a rekreačního areálu Maškova zahrada Turnov.

"Tato první část výstavby areálu zahrnovala výstavbu zimního stadionu, parkoviště, přístupových komunikací včetně nové ulice Vojtěcha Maška, části in-line dráhy a část sadových úprav," přiblížil Jiří Vocásek z odboru správy majetku. Také sdělil, že samotné předání díla proběhlo za účasti dodavatele stavby - zastoupeno Ondřejem Jandejskem (SYNER), Eduardem Václavíkem (SYNER) a Lubomírem Vítem (BAK). Za investora stavby se předání účastnili Jindřich Kořínek (Městská sportovní Turnov), Tomáš Špinka (Městská sportovní Turnov), Jiří Vocásek (Odbor správy majetku MÚ Turnov) a Milan Sejkora (Technický dozor).

Proběhlo podepsání protokolů a předání generálních klíčů Městské sportovní Turnov s. r. o. "Nyní je to již vše v rukou Městské sportovní, aby dokončila poslední přípravy, především výrobu ledu tak, aby 28. října 2015 byla budova zimního stadionu slavnostně otevřena," dodal Vocásek.

Autor / zdroj: Klára Preislerová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Post

Putovní výstava k Roku republiky míří do měst Libereckého kraje

Putovní výstavu spojenou s tematickým nástěnným kalendářem k oslavám kulatého jubilea připravil Liberecký kraj. Výstava k 100. výročí vzniku samostatn

Post

Tomáš Portyk obhájil v Harrachově domácí sdruženářský titul

Tomáš Portyk se stal v úterý 6. března mistrem České republiky v severské kombinaci. Vítězství české sdruženářské jedničky se však nerodilo snadno.

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA