AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis:
16.10.2015

Zimní stadion Ludvíka Koška je již majetkem Městské sportovní Turnov

TURNOV

Ve čtvrtek 15. října 2015, symbolicky v 15:00 hodin, proběhlo na staveništi předání a převzetí 1. etapy výstavby Sportovního a rekreačního areálu Maškova zahrada Turnov.

"Tato první část výstavby areálu zahrnovala výstavbu zimního stadionu, parkoviště, přístupových komunikací včetně nové ulice Vojtěcha Maška, části in-line dráhy a část sadových úprav," přiblížil Jiří Vocásek z odboru správy majetku. Také sdělil, že samotné předání díla proběhlo za účasti dodavatele stavby - zastoupeno Ondřejem Jandejskem (SYNER), Eduardem Václavíkem (SYNER) a Lubomírem Vítem (BAK). Za investora stavby se předání účastnili Jindřich Kořínek (Městská sportovní Turnov), Tomáš Špinka (Městská sportovní Turnov), Jiří Vocásek (Odbor správy majetku MÚ Turnov) a Milan Sejkora (Technický dozor).

Proběhlo podepsání protokolů a předání generálních klíčů Městské sportovní Turnov s. r. o. "Nyní je to již vše v rukou Městské sportovní, aby dokončila poslední přípravy, především výrobu ledu tak, aby 28. října 2015 byla budova zimního stadionu slavnostně otevřena," dodal Vocásek.

Autor / zdroj: Klára Preislerová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA