AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
6.10.2015

Zastupitelé schválili podmínky dotačního programu na pravidelnou sportovní činnost dětí a mládeže

LIBERECKÝ KRAJ

Podmínky dotačního programu na pravidelnou sportovní činnost dětí a mládeže realizované ve sportovních klubech a tělovýchovných jednotách schválilo na svém posledním zasedání Zastupitelstvo Libereckého kraje.

V rámci tohoto programu bude mezi sportovní kluby a tělovýchovné jednoty rozděleno 20 mil. Kč. Zájemci mohou podávat žádosti o poskytnutí z toho z tohoto programu od 2. listopadu 2015.

O příspěvek mohou požádat sportovní kluby či tělovýchovné jednoty, které mají mezi svými členy sportovce v dětských a mládežnických kategoriích. Na webových stránkách odboru školství, mládeže, tělovýchovy a sportu Krajského úřadu Libereckého kraje najdou již nyní podrobné podmínky programu, včetně formuláře žádosti o dotace a další dokumenty, které je třeba předložit společně s žádostí. Minimální výše dotace je stanovena na 50 tisíc Kč, maximální činí 2 mil. Kč.

Autor / zdroj: Blanka Daníčková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA