AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
6.10.2015

Zastupitelé schválili podmínky dotačního programu na pravidelnou sportovní činnost dětí a mládeže

LIBERECKÝ KRAJ

Podmínky dotačního programu na pravidelnou sportovní činnost dětí a mládeže realizované ve sportovních klubech a tělovýchovných jednotách schválilo na svém posledním zasedání Zastupitelstvo Libereckého kraje.

V rámci tohoto programu bude mezi sportovní kluby a tělovýchovné jednoty rozděleno 20 mil. Kč. Zájemci mohou podávat žádosti o poskytnutí z toho z tohoto programu od 2. listopadu 2015.

O příspěvek mohou požádat sportovní kluby či tělovýchovné jednoty, které mají mezi svými členy sportovce v dětských a mládežnických kategoriích. Na webových stránkách odboru školství, mládeže, tělovýchovy a sportu Krajského úřadu Libereckého kraje najdou již nyní podrobné podmínky programu, včetně formuláře žádosti o dotace a další dokumenty, které je třeba předložit společně s žádostí. Minimální výše dotace je stanovena na 50 tisíc Kč, maximální činí 2 mil. Kč.

Autor / zdroj: Blanka Daníčková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Post

Putovní výstava k Roku republiky míří do měst Libereckého kraje

Putovní výstavu spojenou s tematickým nástěnným kalendářem k oslavám kulatého jubilea připravil Liberecký kraj. Výstava k 100. výročí vzniku samostatn

Post

Tomáš Portyk obhájil v Harrachově domácí sdruženářský titul

Tomáš Portyk se stal v úterý 6. března mistrem České republiky v severské kombinaci. Vítězství české sdruženářské jedničky se však nerodilo snadno.

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA