AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
6.10.2015

Zastupitelé schválili podmínky dotačního programu na pravidelnou sportovní činnost dětí a mládeže

LIBERECKÝ KRAJ

Podmínky dotačního programu na pravidelnou sportovní činnost dětí a mládeže realizované ve sportovních klubech a tělovýchovných jednotách schválilo na svém posledním zasedání Zastupitelstvo Libereckého kraje.

V rámci tohoto programu bude mezi sportovní kluby a tělovýchovné jednoty rozděleno 20 mil. Kč. Zájemci mohou podávat žádosti o poskytnutí z toho z tohoto programu od 2. listopadu 2015.

O příspěvek mohou požádat sportovní kluby či tělovýchovné jednoty, které mají mezi svými členy sportovce v dětských a mládežnických kategoriích. Na webových stránkách odboru školství, mládeže, tělovýchovy a sportu Krajského úřadu Libereckého kraje najdou již nyní podrobné podmínky programu, včetně formuláře žádosti o dotace a další dokumenty, které je třeba předložit společně s žádostí. Minimální výše dotace je stanovena na 50 tisíc Kč, maximální činí 2 mil. Kč.

Autor / zdroj: Blanka Daníčková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA