AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
29.9.2015

Městská knihovna Semily otevírá kurz znakového jazyka

SEMILY

Městská knihovna Semily chce být přátelská neslyšícím lidem, a tak již druhým rokem otevírá ve spolupráci s obecně prospěšnou společností CZPLK kurzy znakového jazyka pro pedagogické pracovníky, knihovníky i veřejnost.

Otevření kurzů českého znakového jazyka je vždy výjimečná událost, neotevírají se tak často a pokud ano, tak pouze ve větších městech. Možnost navštěvovat kurz přímo v Semilech je tedy výjimečná. Knihovna má možnost otevřít 8. října dva kurzy, jeden pro začátečníky a jeden pro pokročilé. Oba kurzy lektoruje pan Karel Redlich z obecně prospěšné společnosti Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje.

Ještě stále jsou volná místa v obou kurzech, uvažujete-li tedy o přihlášení vy, nebo některý z vašich zaměstnanců, neváhejte.

Autor / zdroj: Alena Matěchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Post

Putovní výstava k Roku republiky míří do měst Libereckého kraje

Putovní výstavu spojenou s tematickým nástěnným kalendářem k oslavám kulatého jubilea připravil Liberecký kraj. Výstava k 100. výročí vzniku samostatn

Post

Tomáš Portyk obhájil v Harrachově domácí sdruženářský titul

Tomáš Portyk se stal v úterý 6. března mistrem České republiky v severské kombinaci. Vítězství české sdruženářské jedničky se však nerodilo snadno.

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA