AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
29.9.2015

Městská knihovna Semily otevírá kurz znakového jazyka

SEMILY

Městská knihovna Semily chce být přátelská neslyšícím lidem, a tak již druhým rokem otevírá ve spolupráci s obecně prospěšnou společností CZPLK kurzy znakového jazyka pro pedagogické pracovníky, knihovníky i veřejnost.

Otevření kurzů českého znakového jazyka je vždy výjimečná událost, neotevírají se tak často a pokud ano, tak pouze ve větších městech. Možnost navštěvovat kurz přímo v Semilech je tedy výjimečná. Knihovna má možnost otevřít 8. října dva kurzy, jeden pro začátečníky a jeden pro pokročilé. Oba kurzy lektoruje pan Karel Redlich z obecně prospěšné společnosti Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje.

Ještě stále jsou volná místa v obou kurzech, uvažujete-li tedy o přihlášení vy, nebo některý z vašich zaměstnanců, neváhejte.

Autor / zdroj: Alena Matěchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA