AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
29.9.2015

Městská knihovna Semily otevírá kurz znakového jazyka

SEMILY

Městská knihovna Semily chce být přátelská neslyšícím lidem, a tak již druhým rokem otevírá ve spolupráci s obecně prospěšnou společností CZPLK kurzy znakového jazyka pro pedagogické pracovníky, knihovníky i veřejnost.

Otevření kurzů českého znakového jazyka je vždy výjimečná událost, neotevírají se tak často a pokud ano, tak pouze ve větších městech. Možnost navštěvovat kurz přímo v Semilech je tedy výjimečná. Knihovna má možnost otevřít 8. října dva kurzy, jeden pro začátečníky a jeden pro pokročilé. Oba kurzy lektoruje pan Karel Redlich z obecně prospěšné společnosti Centrum pro zdravotně postižené Libereckého kraje.

Ještě stále jsou volná místa v obou kurzech, uvažujete-li tedy o přihlášení vy, nebo některý z vašich zaměstnanců, neváhejte.

Autor / zdroj: Alena Matěchová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA