AKTUÁLNĚ / Společnost

11.9.2015

Žádosti o podporu sociálních služeb v Libereckém kraji na rok 2016 je možné podávat v průběhu října

LIBERECKÝ KRAJ

Zastupitelstvo Libereckého kraje na svém srpnovém zasedání schválilo vyhlášení dotačního řízení na podporu sociálních služeb na rok 2016, a to jak z prostředků dotace ze státního rozpočtu, tak z prostředků Libereckého kraje.

„Žádost o finanční podporu z prostředků dotace ze státního rozpočtu, kterou Liberecký kraj obdrží na základě dotačního řízení pro kraje a Hlavní město Prahu na podporu poskytování sociálních služeb pro rok 2016, musí poskytovatelé sociálních služeb předložit v termínu od 1. do 30. října 2015,“ upozorňuje Lenka Kadlecová, náměstkyně hejtmana pro sociální věci.

Žadatelé o finanční podporu budou moci podávat své žádosti výhradně prostřednictvím aplikace, kterou pro tyto účely pořizuje, spravuje a poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR. Podrobnější informace naleznou zájemci na stránkách: http://odbor-socialni.kraj-lbc.cz/dotace/dotacni-rizeni-2016-mpsv.

Stejně tak žádosti o finanční podporu z prostředků Libereckého kraje na podporu sociálních služeb je možné podávat v měsíci říjnu, ovšem v kratším termínu, a to od 1. do 8. října 2015. Podrobnější informace a vzor žádosti jsou uvedeny pod odkazem: http://odbor-socialni.kraj-lbc.cz/dotace/dotacni-rizeni-na-podporu-socialnich-sluzeb-z-rozpoctu-libereckeho-kraje-na-rok-2016.

„Finanční podpora z prostředků Libereckého kraje bude vyplácena v prosinci 2015, aby finanční prostředky bylo možné využít již na začátku roku 2016,“ dodává náměstkyně Lenka Kadlecová.

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Výstava přiblížuje historii počítačů i legendární hry

Muzeum a Pojizerská galerie Semily, p. o. připravilo ve spolupráci s Regionálním muzeem v Litomyšli výstavu historických počítačů, která zachycuje his

Post

I děti se dají pěstovat – kampaň na podporu náhradního rodičovství

Centrum pro rodinu Náruč zve v úterý 16. října od 12 do 16 hodin všechny na Náměstí Českého ráje na již druhý ročník kampaně na podporu pěstounské péč

Post

Týden náhradního rodičovství bude po roce opět informovat veřejnost o pěstounské péči

Od 15. do 19. října se v Libereckém kraji uskuteční Týden náhradního rodičovství, jehož cílem je přitáhnout pozornost k pěstounské péči, tentokrát s m

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA