AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
11.9.2015

Žádosti o podporu sociálních služeb v Libereckém kraji na rok 2016 je možné podávat v průběhu října

LIBERECKÝ KRAJ

Zastupitelstvo Libereckého kraje na svém srpnovém zasedání schválilo vyhlášení dotačního řízení na podporu sociálních služeb na rok 2016, a to jak z prostředků dotace ze státního rozpočtu, tak z prostředků Libereckého kraje.

„Žádost o finanční podporu z prostředků dotace ze státního rozpočtu, kterou Liberecký kraj obdrží na základě dotačního řízení pro kraje a Hlavní město Prahu na podporu poskytování sociálních služeb pro rok 2016, musí poskytovatelé sociálních služeb předložit v termínu od 1. do 30. října 2015,“ upozorňuje Lenka Kadlecová, náměstkyně hejtmana pro sociální věci.

Žadatelé o finanční podporu budou moci podávat své žádosti výhradně prostřednictvím aplikace, kterou pro tyto účely pořizuje, spravuje a poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR. Podrobnější informace naleznou zájemci na stránkách: http://odbor-socialni.kraj-lbc.cz/dotace/dotacni-rizeni-2016-mpsv.

Stejně tak žádosti o finanční podporu z prostředků Libereckého kraje na podporu sociálních služeb je možné podávat v měsíci říjnu, ovšem v kratším termínu, a to od 1. do 8. října 2015. Podrobnější informace a vzor žádosti jsou uvedeny pod odkazem: http://odbor-socialni.kraj-lbc.cz/dotace/dotacni-rizeni-na-podporu-socialnich-sluzeb-z-rozpoctu-libereckeho-kraje-na-rok-2016.

„Finanční podpora z prostředků Libereckého kraje bude vyplácena v prosinci 2015, aby finanční prostředky bylo možné využít již na začátku roku 2016,“ dodává náměstkyně Lenka Kadlecová.

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA