AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
11.9.2015

Žádosti o podporu sociálních služeb v Libereckém kraji na rok 2016 je možné podávat v průběhu října

LIBERECKÝ KRAJ

Zastupitelstvo Libereckého kraje na svém srpnovém zasedání schválilo vyhlášení dotačního řízení na podporu sociálních služeb na rok 2016, a to jak z prostředků dotace ze státního rozpočtu, tak z prostředků Libereckého kraje.

„Žádost o finanční podporu z prostředků dotace ze státního rozpočtu, kterou Liberecký kraj obdrží na základě dotačního řízení pro kraje a Hlavní město Prahu na podporu poskytování sociálních služeb pro rok 2016, musí poskytovatelé sociálních služeb předložit v termínu od 1. do 30. října 2015,“ upozorňuje Lenka Kadlecová, náměstkyně hejtmana pro sociální věci.

Žadatelé o finanční podporu budou moci podávat své žádosti výhradně prostřednictvím aplikace, kterou pro tyto účely pořizuje, spravuje a poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR. Podrobnější informace naleznou zájemci na stránkách: http://odbor-socialni.kraj-lbc.cz/dotace/dotacni-rizeni-2016-mpsv.

Stejně tak žádosti o finanční podporu z prostředků Libereckého kraje na podporu sociálních služeb je možné podávat v měsíci říjnu, ovšem v kratším termínu, a to od 1. do 8. října 2015. Podrobnější informace a vzor žádosti jsou uvedeny pod odkazem: http://odbor-socialni.kraj-lbc.cz/dotace/dotacni-rizeni-na-podporu-socialnich-sluzeb-z-rozpoctu-libereckeho-kraje-na-rok-2016.

„Finanční podpora z prostředků Libereckého kraje bude vyplácena v prosinci 2015, aby finanční prostředky bylo možné využít již na začátku roku 2016,“ dodává náměstkyně Lenka Kadlecová.

Autor / zdroj: Markéta Dědková

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA