AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ostrov nabídl zázemí netradiční aktivitě.
Ostrov nabídl zázemí netradiční aktivitě.
8.9.2015

Semilský Ostrov nabídl zázemí netradiční aktivitě

SEMILY

Semilský Ostrov se o letošních prázdninách stal historicky již podruhé útočištěm pro vyznavače jógy. V průběhu měsíců července a srpna se sešli celkem 7 x, aby pod vedením Ivety Mutlové pronikli do tajů Hatha Jógy.

"Park na Ostrově má díky své poloze v centru města obrovský potenciál k využití," říká Lena Mlejnková, starostka města Semily. "Je dějištěm většiny akcí pro veřejnost a my vítáme a podporujeme jakýkoli nápad na jeho smysluplné využití," dodává starostka.

Kurz jógy na Ostrově uspořádala Iveta Mutlová pro zájemce z řad veřejnosti již podruhé a podle jejích slov ji inspirovala Praha, kde se jóga praktikuje v mnoha veřejných parcích. Ostrov uprostřed města tak byl pro instruktorku pochopitelnou volbou.

"Informace o jednotlivých lekcích byly zveřejněny na facebooku a musím říct, že zájem o tato cvičení se pomalu zvyšuje. Pokud zájem mezi veřejností i nadále potrvá, ráda bych lekce jógy na Ostrově o příštích prázdninách zopakovala," dodala Mutlová.

Autor / zdroj: Iveta Mutlová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA