AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ostrov nabídl zázemí netradiční aktivitě.
Ostrov nabídl zázemí netradiční aktivitě.
8.9.2015

Semilský Ostrov nabídl zázemí netradiční aktivitě

SEMILY

Semilský Ostrov se o letošních prázdninách stal historicky již podruhé útočištěm pro vyznavače jógy. V průběhu měsíců července a srpna se sešli celkem 7 x, aby pod vedením Ivety Mutlové pronikli do tajů Hatha Jógy.

"Park na Ostrově má díky své poloze v centru města obrovský potenciál k využití," říká Lena Mlejnková, starostka města Semily. "Je dějištěm většiny akcí pro veřejnost a my vítáme a podporujeme jakýkoli nápad na jeho smysluplné využití," dodává starostka.

Kurz jógy na Ostrově uspořádala Iveta Mutlová pro zájemce z řad veřejnosti již podruhé a podle jejích slov ji inspirovala Praha, kde se jóga praktikuje v mnoha veřejných parcích. Ostrov uprostřed města tak byl pro instruktorku pochopitelnou volbou.

"Informace o jednotlivých lekcích byly zveřejněny na facebooku a musím říct, že zájem o tato cvičení se pomalu zvyšuje. Pokud zájem mezi veřejností i nadále potrvá, ráda bych lekce jógy na Ostrově o příštích prázdninách zopakovala," dodala Mutlová.

Autor / zdroj: Iveta Mutlová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA