AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ostrov nabídl zázemí netradiční aktivitě.
Ostrov nabídl zázemí netradiční aktivitě.
8.9.2015

Semilský Ostrov nabídl zázemí netradiční aktivitě

SEMILY

Semilský Ostrov se o letošních prázdninách stal historicky již podruhé útočištěm pro vyznavače jógy. V průběhu měsíců července a srpna se sešli celkem 7 x, aby pod vedením Ivety Mutlové pronikli do tajů Hatha Jógy.

"Park na Ostrově má díky své poloze v centru města obrovský potenciál k využití," říká Lena Mlejnková, starostka města Semily. "Je dějištěm většiny akcí pro veřejnost a my vítáme a podporujeme jakýkoli nápad na jeho smysluplné využití," dodává starostka.

Kurz jógy na Ostrově uspořádala Iveta Mutlová pro zájemce z řad veřejnosti již podruhé a podle jejích slov ji inspirovala Praha, kde se jóga praktikuje v mnoha veřejných parcích. Ostrov uprostřed města tak byl pro instruktorku pochopitelnou volbou.

"Informace o jednotlivých lekcích byly zveřejněny na facebooku a musím říct, že zájem o tato cvičení se pomalu zvyšuje. Pokud zájem mezi veřejností i nadále potrvá, ráda bych lekce jógy na Ostrově o příštích prázdninách zopakovala," dodala Mutlová.

Autor / zdroj: Iveta Mutlová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Post

Putovní výstava k Roku republiky míří do měst Libereckého kraje

Putovní výstavu spojenou s tematickým nástěnným kalendářem k oslavám kulatého jubilea připravil Liberecký kraj. Výstava k 100. výročí vzniku samostatn

Post

Tomáš Portyk obhájil v Harrachově domácí sdruženářský titul

Tomáš Portyk se stal v úterý 6. března mistrem České republiky v severské kombinaci. Vítězství české sdruženářské jedničky se však nerodilo snadno.

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA