AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Turnov.
Turnov.
4.9.2015

Turnov pro turisty nově v mobilu

TURNOV

Svého mobilního audio průvodce má nově také město Turnov. Díky přehledné aplikaci CITY AUDIO GUIDES získá turista rychlý přehled o památkách ve městě.

Chytrý telefon je dobrým přítelem na cestách – to rozhodně platí v případě, že navštívíte Turnov. S aplikací CITY AUDIO GUIDESmáte rychlý přehled o městských památkách a zajímavostech včetně audio záznamu a fotografií, a to nejen přímo v samotném Turnově, ale i jeho blízkém a vzdálenějším okolí. Užitečné informa-ce poslouží jak při plánování výletů, tak při toulkách přímo ve městě.

Mobilní aplikaci CITY AUDIO GUIDES využívá na 90 českých a moravských měst. A to je další důvod, proč se do instalace aplikace pustit. Průvodce lze volně stáhnout v češtině, němčině, angličtině a polštině na portá-lech Google Play a App Store.

„Mobilní aplikace umožňuje návštěvníkům nejen dopředu se na výlet připravit a naladit, ale také si kdykoli později město a s ním spojené příběhy, připomenout. Vždyť vše mají natrvalo stažené ve svém vlastním telefonu,“ doplňuje přednosti mobilního průvodce společnost DARUMA na svých webových stránkách www.daruma.cz.

Autor / zdroj: Klára Preislerová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

garaze.fabrego.cz Maminčino koření www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA