AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Turnov.
Turnov.
4.9.2015

Turnov pro turisty nově v mobilu

TURNOV

Svého mobilního audio průvodce má nově také město Turnov. Díky přehledné aplikaci CITY AUDIO GUIDES získá turista rychlý přehled o památkách ve městě.

Chytrý telefon je dobrým přítelem na cestách – to rozhodně platí v případě, že navštívíte Turnov. S aplikací CITY AUDIO GUIDESmáte rychlý přehled o městských památkách a zajímavostech včetně audio záznamu a fotografií, a to nejen přímo v samotném Turnově, ale i jeho blízkém a vzdálenějším okolí. Užitečné informa-ce poslouží jak při plánování výletů, tak při toulkách přímo ve městě.

Mobilní aplikaci CITY AUDIO GUIDES využívá na 90 českých a moravských měst. A to je další důvod, proč se do instalace aplikace pustit. Průvodce lze volně stáhnout v češtině, němčině, angličtině a polštině na portá-lech Google Play a App Store.

„Mobilní aplikace umožňuje návštěvníkům nejen dopředu se na výlet připravit a naladit, ale také si kdykoli později město a s ním spojené příběhy, připomenout. Vždyť vše mají natrvalo stažené ve svém vlastním telefonu,“ doplňuje přednosti mobilního průvodce společnost DARUMA na svých webových stránkách www.daruma.cz.

Autor / zdroj: Klára Preislerová

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA