AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
8.7.2015

Hasiči v libereckém zažili náročných 24 hodin

LIBERECKÝ KRAJ

Více než k padesáti událostem vyjížděli hasiči v libereckém kraji za posledních 24 hodin. Během dne se struktura výjezdů ani jejich četnost nikterak nelišily od každodenního života hasičů v Libereckém kraji. Jednalo se převážně o drobné dopravní nehody, požáry a technické pomoci.

Díky silným bouřkám se výjezdová činnost v průběhu noci prudce zvýšila. Hasiči vyjížděli především k popadaným stromům na komunikace a obydlí.

Přibližně patnáct minut po půlnoci vyjížděly čtyři jednotky hasičů do obce Okrouhlá na Českolipsku k požáru rodinného domu, který napáchal škody za více než 1.500.000 Kč. Příčina vzniku požáru je v současné době v šetření vyšetřovatelů z řad HZS LK a PČR.

Autor / zdroj: Jan Mandl

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Youth Cup sdruženářů v Harrachově ozdobilo vítězství Petra Šablatury

Mládežnický Youth Cup přivedl do Harrachova o víkendu 6. a 7. ledna vice než devadesát vyznavačů severské kombinace z deseti evropských zemí.

Post

Příjem žádostí o kotlíkové dotace v Libereckém kraji startuje ve čtvrtek

Ve čtvrtek 30. listopadu v 16:00 hodin spouští Liberecký kraj příjem žádostí o kotlíkové dotace. Žádosti se budou podávat elektronicky, prostřednictví

Post

Sedm nových crashtestů – Škodě Karoq se dařilo

Při výběru auta je bezpečnost jedním z nejdůležitějších kritérií. Program Euro NCAP zveřejnil nové výsledky nárazových zkoušek modelů Citroën C3 Aircr

Reklama

garaze.fabrego.cz

Reklama

PARTNEŘI

Maminčino koření www.beautyexpo.cz garaze.fabrego.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA