AKTUÁLNĚ / Společnost

Popis: Ilustrační foto.
Ilustrační foto.
8.7.2015

Hasiči v libereckém zažili náročných 24 hodin

LIBERECKÝ KRAJ

Více než k padesáti událostem vyjížděli hasiči v libereckém kraji za posledních 24 hodin. Během dne se struktura výjezdů ani jejich četnost nikterak nelišily od každodenního života hasičů v Libereckém kraji. Jednalo se převážně o drobné dopravní nehody, požáry a technické pomoci.

Díky silným bouřkám se výjezdová činnost v průběhu noci prudce zvýšila. Hasiči vyjížděli především k popadaným stromům na komunikace a obydlí.

Přibližně patnáct minut po půlnoci vyjížděly čtyři jednotky hasičů do obce Okrouhlá na Českolipsku k požáru rodinného domu, který napáchal škody za více než 1.500.000 Kč. Příčina vzniku požáru je v současné době v šetření vyšetřovatelů z řad HZS LK a PČR.

Autor / zdroj: Jan Mandl

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Město Semily vydalo u příležitosti výročí slavného rodáka pamětní minci

Ojedinělou pamětní minci k letošnímu 200. výročí narození slavného rodáka, Dr. F. L. Riegra, vydala v těchto dnech semilská radnice.

Post

Kinematovlak rozváží filmy i zábavu po českých městech

Pestrobarevný Kinematovlak vyráží letos už po patnácté v řadě na svoji tradiční pouť po českých městech. Od 14. května až do 1. června budou v oblíben

Post

Jeden svět v Semilech nabídne pestrou škálu filmů o lidských právech

Ve středu 11. dubna vypukne festival Jeden svět v Semilech. Nabídne pestrou škálu filmů, zajímavý doprovodný program, ale i diskuze s hosty.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.beautyexpo.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA